Речі, які потрібно пам’ятати, коли життя б’є тебе по голові

Прийміть реальність

Будда говорив: “Ви страждаєте через те, що опираєтесь реальності”. Подумайте про це. Якщо ви можете щось змінити, то змінюйте, а якщо ні, то відпустіть. Головне, не страждайте! Це нічим вам не допоможе.

Якщо назвати ситуацію проблемою, вона стане проблемою

Щастя — це вибір, воно залежить від ваших старань і ракурсу, з якого ви звикли дивитися на ситуації. Якщо щось виглядає непривабливо, змініть кут огляду, змініть свій настрій щодо цього і потік думок. Позитив притягує позитив, і навпаки.

Спочатку змініть себе, потім — решту світу

Багато речей з зовнішнього світу стануть на свої місця, коли ви наведе порядок в собі. Завжди починайте з себе, це принесе результат і зекономить ваш час. Обставини під вас підлаштуються, змінюйтесь.

Не “не можу”, а “поки що не вмію”

Невдачі спіткають кожну людину. Різниця в тому лише, яке значення ви їм надасте. Томас Едісон колись сказав: “Я не зазнав невдачі у винаході лампочки. Я просто знайшов 99 способів, як вона не працює”. Шукайте плюси у всьому.

Якщо ви не отримуєте бажаного, значить, щось краще чекає на вас

Іноді важко відпустити свої бажання, які ніяк не збуваються. Але, можливо, саме так виглядає ваша дорога до здійснення великої мрії? Інколи доля відмовляє нам у дрібному, щоб подарувати щось грандіозне. Відпускайте зайве!

Цінуйте те, що є зараз

Це повинно було б нас засмучувати й тривожити, але чомусь ми ставимося до цього надто байдуже і несерйозно – кожна наша хвилина неповторна, ми не вічні. То чому ж ми тратимо час на дурниці та негатив?

Відпустіть бажання

Є поняття “пов’язаного розуму” — це коли якість нашого життя різко падає, якщо ми не отримаємо бажаного. А також є поняття “відокремленого розуму” — це, коли ми не дозволяємо нездійсненим бажанням впливати на наше задоволення життям. Навчіться слідувати другому принципу.

Порозумійтеся зі своїми страхами

Страх — це ілюзія, але він допомагає нам докладати сили до власного розвитку. Якщо ви боїтеся публічно виступати, то, постаравшись, з часом зможете робити це професійніше, ніж люди, які ніколи не боялися публічних промов, а тому ніколи серйозно не вивчали це мистецтво.

Дозвольте собі радіти просто так

Проблеми — це болото, які затягують людину у смуток і депресію. Звідти дуже важко вибратися, таке життя сповнене страждань і терпіння. Хапайтесь за що-небудь і вчіться радіти всьому, що є навколо, тільки не тоніть у болоті проблем.

Не порівнюйте себе з іншими

Не кажіть собі, що ви гірші за інших. І не кажіть, що кращі. Зійдіть з цього марафону. Він не веде вас правильною дорогою. Ви — це ви. Ви унікальні. Ніхто ніколи не пройде ваш шлях. Тому не тратьте сили на це безглузде порівняння.

Ви не жертва

Це дивно усвідомлювати, але у багатьох людей є залежність від відчуття себе жертвою. Такі люди звикають до того, що відповідальність за їхнє життя лежить на комусь іншому, їм подобається, коли їх жаліють. Вони готові терпіти будь-які незручності лише для того, щоб люди навколо бачили  та поважали їх за це терпіння. Але це самообман. Таким чином поваги добитися неможливо.

Все може і буде змінюватися

У світі все плинне, нічого не вічне. Історії закінчуються, ситуації розв’язуються. Не потрібно накручувати кожен раз, коли щось виглядає надто важким. Просто заспокойтесь і дайте часу розібратися з цим.

Немає нічого неможливого

Ви й самі знаєте купу неймовірних історій і щасливих випадків, на які ніхто не очікував. В суворій реальності є місце диву. Просто перестаньте дивитися лише собі під ноги, підніміть голову, подивіться — світ дарує безліч можливостей!

А що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector