Вирішуй – потрібна я тобі чи ні

Життя занадто прекрасне і … занадто коротке, щоб задовольнятися хворими відносинами.

Я втомилася від усіх цих ігор розуму. Не треба більше ні брехні, ні напівправди. Я потребую чесності і зрілості. Адже це ж нормально, бажати зрілих відносин – таких, де все відкрито, де всі наміри прозорі.

Я та, хто любить глибоко, всім серцем. До всіх людей, з якими зустрічаюся, ставлюся з повною повагою. І чекаю шанобливого ставлення і стосовно себе.

Зрештою, все дуже просто. Або ти хочеш, щоб я була у твоєму житті, або ні. Ніяких півтонів.

Якщо ти не хочеш бути чесним і поважати мене у відповідь, тоді я не потрібна тобі, а ти не потрібен мені. Нам просто не по дорозі.

Якби ти бачив мене у своєму майбутньому, ти був би відкритий зі мною. Був би чесний. Поважав наші відносини і не намагався так багато за все не договорювати.

Любов священна. Це щось особливе, що можна по-справжньому відчувати тільки у всій чистоті і повноті. Любов – це не слова, які ти шепочеш в запалі пристрасті. Це усвідомлений вибір, який ти робиш відкрито і чесно. Кожен день.

Я втомилася від «підліткових» відносин. Всі ми робимо помилки, але коли доводиться знову і знову наступати на старі граблі, це вже ознака того, що потрібно зупинитися і постаратися зрозуміти, чи є ваш підхід до відносин правильним.

Життя занадто прекрасне і … занадто коротке, щоб задовольнятися хворими і нечесними відносинами. Не важливо, скільки часу мені потрібно, щоб знайти таку людину – тому що на відносини без поваги я не згодна. Це та ціна, яку варто заплатити за те, щоб не вступати у зв’язок з людиною, з якою доведеться відмовитися від власного «я» і потай мріяти, щоб ці відносини були чимось іншим.

Коли, нарешті, це будуть правильні відносини, я відчую. Це буде природно, легко і правильно. Мені не доведеться пояснювати партнерові, що він може довіряти мені – тому що він буде цінувати чесність так само, як і я.

Якщо ви зустрічаєтеся з кимось, хто відноситься до вас, як до чогось само собою зрозумілого, тоді вам потрібно задати йому одне просте запитання. Запитайте: «Якщо ти хочеш бути зі мною, тоді тобі потрібно вирішити, потрібна я тобі чи ні? І краще не затягувати з відповіддю. Інакше я все вирішу сама».

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector