Як показують свої почуття різні знаки Зодіаку

У нестандартних ситуаціях всі ми проявляємо свою справжню сутність, свої вади та слабкості.

Всім нам властива імпульсивність або скромність, але не у всіх однаковий запас терпіння. З огляду на розмаїття характерів вираження почуттів у кожної людини відбувається по-різному.

В астрології існує 12 Знаків, а отже, 12 способів вираження емоцій. Звичайно, не завжди все так просто, як здається, проте це недалеко від істини, адже в рамках одного знака Зодіаку ви завжди можете знайти якісь загальні риси людського характеру. У нестандартних ситуаціях всі ми проявляємо свою справжню сутність, свої вади та слабкості.

Овен

Характер людини, особливо такого емоційного, як Овен, завжди є темним лісом для інших. Овни висловлюють свої почуття по-різному, причому причин для цього мільйон і всі вони істинні. На образливу фразу вони можуть відповісти так само образливою фразою, а можуть промовчати, як справжні цінителі спокою і порядку. Їхній нестабільний настрій іноді змушує їх досить різко говорити навіть компліменти, але ця неоднозначність і дозволяє їм бути тими, ким вони є.

Телець

Тельців варто описувати як дуже емоційних особистостей, незважаючи на приналежність до земних знаків  Зодіаку. Коли Тельці в стресі або в депресії, то їхня реакція на будь-який негатив настільки бурхлива, наскільки можна собі уявити. З ними краще не зв’язуватися, коли їм погано, проте не всім і не завжди вдається відстежувати це, тому комусь завжди доводиться несолодко. У звичайний час Тельці висловлюють емоції спокійно. Дратувати їх буває непросто, так що на негатив вони відповідають спокійним тоном, але не без погроз.

Близнюки

Аналізувати Близнюків теж не дуже-то просто, тому що призначення цього знака Зодіаку – дивувати. Ці люди можуть бути або замкнутими, або надмірно імпульсивними, причому в межах однієї і тієї ж особи. Недарма з ними буває важко ужитися, тому що не знаєш, хто з тобою зараз розмовляє – потайний чоловік, який ніколи не показує свої емоцій, або той, хто може зірватись в одну секунду через щось дуже несуттєве. У будь-якому випадку вгадати їхній настрій важко.

Рак

Раки показують свої емоції трохи інфантильно. Коли їм вдається позбутися ліні, вони можуть поговорити про себе самих, про свої емоції, але переважно на Раків потрібно дивитися, а не слухати їх. Їх завжди видає мова  тіла. Коли вони дратуються або нервуються, вони надуваються, починають швидко говорити. Словом, це цікава вистава. Іноді від їхнього негативу навіть стає страшно. Щастя ж Раки показують дуже і дуже стримано. Це для них табу. По-іншому вони не вміють.

ЛевПсихічне та духовне здоров’я багатьох Львів стоїть під питанням, тому що з самого дитинства більшість представників цього вогненного Знака дуже емоційно. Левам рідко вдається спокійно реагувати на негатив і проявляти позитивні емоції без гучного крику і стрибків. Леви можуть бути жадібними до грошей, але, що стосується почуттів, то вони показують їх абсолютно вільно. Їм плювати на те, що про них подумають інші люди. Провокуєте Льва? Отримайте удар в обличчя. Любіть їх? Вони вас теж, але сильніше.

ДіваНегативні емоції і стрес – ось головний ворог будь-Діви. Коли Діви втомилися або їх хтось вивів з себе, вони страшніше атомної війни. При цьому любов вони виявляють максимально стабільно. Якщо їм все подобається, вони будуть в будь-який день і в будь-яку хвилину однаково приємними, теплими і добродушними. Зважаючи на свою вроджену дипломатичності Діви більше дістають людей не своїми емоціями, а своїми вибаченнями за них.

вагиКоли Терези збираються в дорогу, вони по-справжньому небезпечні, тому що виявляють емоції дуже бурхливо. В інший час вони майже завжди спокійні, як удави. Звичайно, всі ми люди, так що можемо наговорити зайвого або вдарити кого-небудь за образу, але Терези завжди виявляють свої емоції обережно. Вони прямо говорять про те, що ви їх образили, або надихнули, або змусили захоплюватися. Всередині у них може бушувати ураган, але зовні це буде невидимим.

СкорпіонНайбільше провокують на негативні емоції Скорпіонів фінансові негаразди і проблеми зі здоров’ям. У цьому випадку вони висловлюють свої почуття максимально відкрито. У першому випадку вони нервують і дратуються, а в другому – йдуть в глибоку депресію. Все інше їх якщо і турбує, то просто не здатний вивести за межі зони спокою. Скорпіони часто, перебуваючи в скрутному становищі, відіграються на інших, але потім сильно шкодують про це і вибачаються. За емоції потрібно платити, і вони про це знають.

СтрілецьСтрільці дивно везучі. Вони відчувають, що наближається, везіння і здатні використовувати це в своїх цілях. Саме тому вони дуже рідко дозволяють собі висловлювати свої почуття неадекватно, грубо. Так, вони можуть бути дуже нестандартними в цьому плані, але вони ніколи не будуть настільки емоційними, щоб образити когось своїми діями. Якщо постаратися, можна їх спровокувати, але і в цьому випадку Стрільці швидко охолонуть. Така їхня натура – вони відмінно справляються з негативом.

КозерігКозерогам постійно потрібно зміцнювати своє біополе, тому що в іншому випадку вони просто можуть вимотати самі себе негативними емоціями. Козерогам дуже важко стримувати почуття гніву, смутку, переживання, але зате вони можуть добре тримати в собі радість. Це пояснює той факт, що більшість людей думає, ніби Козероги потайливі або беземоційні. До тих пір, поки їх енергетика слабка, вони будуть дозволяти негативним почуттям виходити назовні.

ВодолійВодолії показують емоції завжди, але вони готові за це вибачитися. Вони знають, що слова впливають на карму, як і дії або думки. Ці люди забобонні, тому вміють просити вибачення. Вони не зможуть змиритися з поразкою через імпульсивності. Їм просто не потрібно бути з усіма в сварці. Водолії висловлюють свої почуття вчинками і діями, а не словами чи кулаками.

рибиРибам постійно здається, що у них настала чорна смуга в житті, якщо відбувається щось погане. Коли їм добре, вони радіють від душі, показуючи всім, як вони щасливі. Будь негатив вони сприймають в штики. Будь-які почуття Риби намагаються тримати в собі, але не завжди виходить. Найчастіше негативні емоції Риб можна вгадати за ступенем їх депресивності. Чим сильніша депресія і відстороненість, тим ближче проблеми до сфери любові.

Навчіться керувати своєю долею через емоції. Тримайте себе в руках, коли хочеться висипати на людину град звинувачень або грубих слів. Навчіться керувати собою, щоб навчитися керувати своїм життям.

А як ви показуєте свої почуття?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector