Всі не без гріха: до яких пороків схильний кожен знак Зодіаку

Кожна людина має свої гріхи, тож не дивуйтесь, якщо ви вважали когось ангелом, а він виявився зі своїми недоліками та проблемами.

Тільки от у кожного ці пороки свої, а щоб краще дізнатись це, можна дослухатись до гороскопа і знайти підказки для життя.

Овен

Овни дуже активні, віддають безліч енергії, але стільки ж вони всього потребують і натомість. Їм потрібно від вас усе: їжа, секс, затишок, комфорт, хобі. Це не та людина, яка може обійтись меншим чи має певні рамки, її не цікавить стан партнера. Треба для себе і все.  Саме тому Овнів часто засуджують та обговорюють за спинами. А ще через таку поведінки вони часто хворіють. Овен агресивний, якщо він когось образить, то постраждалий справді бідолаха.

Телець

Найбільший гріх Тельця — їжа, точніше багато їжі, а, ні, просто море їжі! Їсть, скільки влізе і це не художній засіб для Тельця. Він обожнює смачну їжу, готовий відкласти усе на потім, щоб тільки спробувати шматочок соковитого стейка чи ніжного тірамісу. Та, звісно, це теж має свої наслідки, тому Тельці часто намагаються худнути, та їхні бажання булочки перемагають. Тельці милуються собою завжди і всюди.

Близнюки

А ці — справжні пліткарі. Як це, прожити день і про кого нічого не дізнатись, нікого не обговорити і не перемити кісточки сусідці?

В них це з народження. Вони вміло створюють неправдивий факт, так само його обкручують і запускають у суспільство. Тоді вже ці плітки розвиваються до точки забуття. Та не тільки ці здібності роблять Близнюків грішниками. Вони ще й можуть бути шахраями, оскільки люблять грати в ігри з людьми, прикидаючись кимось іншим, ніж вони є насправді. Близнюки не скоять серйозний злочин, але обдурити можуть з легкістю.

Рак

А ці, здавалось би, милі та домашні котики, насправді трохи нахабні. Вони невдячні, бо не цінують того, що для них роблять рідні. Мовляв, ти мені щось винен,  іти також. А ти мав для мене це зробити, а ти мав мені з цим допомогти. Але минає трохи часу і Рак може заспокоїтись, та не думайте, що почуєте якісь вибачення. Попросити пробачення і Раки — це два кардинально різні світи. Ракам особливо важко визнавати свою провину.

Лев

Так, як Лев, не знає ніхто. Він завжди має рацію. Шкода тільки, що так думає лише сам Лев. Вони можуть здаватись привітними, чемними, ввічливими та розумними, але в будь-якій розмові можна почути нотки пихатості. І це нам із вами не здається. Леви — егоїсти,  і не завжди здорові. Їм важливо, що все було так, як хочуть лише вони і ніхто більше. Та й взагалі для них існують лише вони. 

Діва

Діва може зробити із вас котлетку за будь-яку дрібницю. Вони особливо жадібні. Так-так, Діви, це не економність і вміння вести господарство, а звичайнісінька жадібність. Дівам дуже болісно чути про те, що хтось здійснив дорогу покупку, бо заздрять і хочуть так само. Але їх не можна назвати лицемірними, адже Діви — люди, в яких все буквально на обличчі написано. їм надто важко ховати свої емоції.

Терези

Терези — зрадники. Звісно, не всі, але дуже багато Терезів саме цим і грішать. Їм важко зберегти вірність, хоча говорять вони про свою любов партнерам ну дуже часто. Та не можуть вони вже встояти перед сексом з незнайомцем, фліртом у клубі чи гучною вечіркою з продовженням. Терез покриває Венера, отже, вони дуже лицемірні. А що їм залишається? Вони намагаються жити одночасно двома життями.

Скорпіон

Ці люди особливо люблять помсту. Вони нею насолоджуються. А ще злопам’ятність, яку вони готові зберігати в собі роками. Скорпіон  точно не з тих, хто дозволить завдавати другого удару. Вже після першого його противник зрозуміє, з ким має справу. Він не нападає одразу, а готує жорстокий план, щоб перший удар став останнім і смертельним. Злість Скорпіона може лякати навіть його самого, та в цього його сутність.  До речі, багато Скорпіонів захоплюється чорною магією.

Стрілець

Стрільцям потрібна воля, тому вони подорожують і не залишаються ніколи на одному місці. Стараються й не повертатись туди, адже в кожному місті на нього може хтось чекати. Стрілець ласий на алкоголь та наркотики, а ще розпутне життя. Просто Стрілець шукає життєву насолоду і поки ні в чому іншому її не знайшов. Часто через це вони втрачають сім’ї та роботу.

Козоріг

Іще одні скнари, яким не потрібне нормальне життя, бо їм набагато приємніше сидіти в старій хаті та милуватись скринею з грошима. Вони все життя марять збагаченням і впевнено до цього крокують. Вони заради грошей можуть не спати ночами, не бачитись із дітьми та чоловіком, вони такі жадібні, що навіть не пишуть заповітів!

Водолій

У цих людей взагалі нема життєвих принципів. Вони будуть іти, куди бачать, можуть переступати через чиїсь голови, гідність, моральні цінності та потреби. Над ними Уран, для якого не існує правил та заборон, він нищить усе на своєму шляху. Цей знак Зодіаку заради самовдоволення може навіть наважитись на вбивство, тільки щоб відчувати себе кращими, вищими, багатшими, розумнішими. Водолії не церемоняться.

Риби

У Риб, напевно, найслабша сила волі серед усіх знаків Зодіаку, тож їм найважче встояти перед черговим гріхом. Вони можуть бути залежні від алкоголю, наркотиків, незрозумілих статевих взаємин. Риби йдуть на все це заради задоволення, але дуже швидко воно зникає, вони приходять до тями і розуміють, що життя котиться кудись не туди. Риби деградують і від цього ще більше впадають у розпусне життя. Щобільше, їхня фантазія дозволяє грішити їм в думках щодня. Добре, що не все з цього стає реальністю.

А від чого ви залежні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector