Вирішила дозволити знайомій з чоловіком пожити на орендованій квартирі. Однак, я ледь не посивіла, коли приїхала до них у гості без попередження!

Тепер я готова сто разів подумати перед тим, як допомагати своїм знайомим. Адже через квартиру можна втратити всіх друзів. 

Однак, треба розповісти трішки про себе. Нещодавно я отримала у спадок велике житло у центрі міста. У мене є дві дорослі доньки, які живуть окремо у власних квартирах. Окрім квартири, де я зараз живу, маю ще невелику однокімнатну – здаю в оренду, нехай це буде пасивний дохід. А гроші відкладаю на чорний день, адже не знаю, що мене чекає завтра. 

Чесно кажучи, я сама шукала орендарів, не хотіла довірити цю справу ріелторам, щоб не привели невідомо кого у мою квартиру. Телефонувала друзям та знайомим, можливо хтось шукає собі житло. Ціна адекватна та умови хороші, є всі необхідні речі у побуті. Тому через декілька днів до квартири переїхала моя знайома. Знаю, що вона хороша жінка, разом з чоловіком працюють, тому проблем з оплатою не виникало. Не стала укладати договір – це була моя фатальна помилка. 

Чотири місяці поспіль я вчасно отримувала гроші за оренду та комунальні послуги. Але потім до мене зателефонувала знайома та попросили відтермінувати оплату. Чоловік попав під скорочення на фірмі, тому грошей зараз у них обмаль. Стало шкода, тому погодилася, що нехай місяць вони ось так поживуть, а потім повернуть суму. Але, здається, що вони взагалі знахабніли, адже мало того, що борг не повернули, то зараз дають гроші тільки за комуналку. Ну хоча б якісь копійки. 

За всі ці місяці я не заходила на квартиру. Але одного вечора після роботи вирішила заїхати у гості без попередження. Я ледь не посивіла, коли переступила поріг! Бруд на килимах та кухонній плиті, пліснява у ванній та подерті штори в залі. Мовчу про гору непомитого посуду, пилюку на меблях та павутину у кожному кутку. Хіба можна ось так жити? 

Але я не стала з ними сваритися. Просто мовчки розвернулася та поїхала геть. Адже знаю, що у них зараз проблеми з фінансами. Однак, розумію, що після таких “гостей” треба клінінгову службу викликати та купувати ледь не всі нові меблі до квартири. Ох, мене ж всі попереджали, що не варто здавати в оренду друзям, бо вони ще почнуть користуватися моєю добротою та на голову сядуть. А все через гроші та моє милосердя. Радять, щоб я просто змінила замки у квартирі та вимагала гроші. 

Правда, шкода їх. Не можу просто так серед білого дня прогнати. Ну куди вони підуть? 

Що б ви порадили жінці зробити у такій ситуації? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector