Вирішила навідатися до невістки з самісінького ранку. Я розумію, що вона в декреті, але щоб довести до такого! Я все синові розповім!

Стосунки свекрухи і невістки – це завжди болюча тема. Редакція “Цікаво про” натрапила на історію від підписниці, яка викликала хвилю обговорень і дискусій. Що скажете з цього приводу ви?

Мій синочок взяв собі за дружину справжнісіньку неробу! Олена нічого не робить. Відколи в їхній сім’ї з’явилися діти, Василькові довелося забути про теплу вечерю, чистий одяг і охайну оселю.

Невістка постійно тараторить одне й те ж: “Я нічого не встигаю! З дітьми багато справ”. 

Це вже я мовчу про невеличку садибну ділянку просто під їхнім будинком. Там же можна було насадити купу всього корисного, вирощувати домашній салат чи хоча б квіти. 

Таде ж там! Довелося синові все травою засіяти, щоб “його Оленка не морочила собі з тим голову”

Коли я була в такому віці, як вона, то все встигала: і прибрати, і приготувати, і дітей позабавляти, то ще й чоловікові належну увагу приділити. 

Нещодавно дізналася, що мій Василько, який працює на двох роботах, аби виплатити іпотеку, повертається до рідного дому і ще й змушений вставати до плити і готувати собі вечерю

Терпіла, як могла. Намагалася не втручатися в чужі стосунки. Але трапилося те, про що я не зможу мовчати.

Вчора вирішила собі навідатися в гості до Оленки. Надворі білий день – вже кілька хвилин на 10

Стукаю в двері, стукаю – ніхто не відчиняє. Вже хотіла розвернутися і йти, але почула, що хтось таки човгає відчиняти мені двері. 

– Ой, Валентино Ігорівно, ви чого так рано? Я спала, добре, що крізь сон почула якийсь стукіт. 

Я була шокована! Вона спить! Ви собі уявіть лише: 10 година дня, діти ще навіть не снідали, посуд зі вчора невмитий, а вона спить!

Як на мене, то це вже хамство якесь. То от значить як! Василько має гарувати на двох роботах, а вона до обіду в ліжку ніжитися. 

Тепер зрозуміло, чого невістка нічого не встигає… Що робити – не знаю. Думаю, що про все розповім синові – хай вирішує, як йому бути з такою горе-дружиною.

Редактори нашого пабліка довго роздумували над цією ситуацією, але таки зійшлися на спільній думці: свекрусі не варто втручатися в життя молодої сім’ї. Впевнені, що вони обоє дорослі люди, тому здатні самі справедливо розподілити між собою обов’язки. Валентина Ігорівна неправа – лише один раз вона побачила заспану невістку, але це не означає, що так буває завжди. По одній ситуації судити не варто…

Як гадаєте Ви?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector