Як змінилося моє життя після того, як я закрутив роман з дівчиною, яка молодша на 20 років?

Поспішні рішення – це добре чи погано? Це питання зацікавило редакторів “Цікаво про” після прочитаної історії чоловіка, який наламав дров через своє нестримне бажання “кардинально змінити своє життя”…

Мені вже 40 з лишком. За своє життя встиг одружитися з чудовою жінкою, виховати двох дітей і побудувати дуже навіть успішну кар’єру. 

Хто ж знав, що я зруйную це все власними руками? 

Жили ми з моєю Даринкою, як всі нормальні люди… Ростили дітей, працювали, їздили на море. Розуміли одне одного з пів слова. Я ніколи в житті не сумнівався в тому, що кохаю свою дружину, але одного дня все змінилося. 

– Андрію Богдановичу, познайомтеся! Це Світлана – ваш новий асистент. 

Я мало не зомлів… Переді мною стояла розкішна білявка з блакитними очима та довгими ногами. Я не міг відвести від неї погляду і перші секунди навіть не спромігся витиснути з себе бодай кількох слів. 

Незчувся, як закрутив роман з молоденькою секретаркою. Банально? Можливо, але почуття були такими сильними, що я нічого не міг з собою вдіяти. 

Світланка не хотіла ходити в коханках, тому вимагала термінового розлучення. Мені цього не хотілося, але я розумів, що моє подвійне життя колись випливе назовні. 

– Дарина, я більше тебе не кохаю. Йду до іншої. Квартиру залишу, звісно ж, тобі і дітям. 

Треба було бачити, якими очима вона на мене дивилася. В них не було злості, ненависті, гніву – тільки зневага за той ніж, який я так підло встромив їй в спину. 

Вона відпустила мене, а я, дурень, летів на крилах кохання до своєї Світланочки. 

Домовилися, що я житиму у неї. Перші місяці спільного життя нагадували мені казку. Ніякого тобі побуду, ніяких клопотів з дітьми, ніяких зобов’язань – суцільна свобода. 

Шкода, що так тривало зовсім недовго. Через деякий час Світлана почала кудись зникати – то пізно повернеться, то взагалі ночувати додому не прийде. Спочатку виправдовувалася, а потім взагалі не вважала за потрібне мені щось пояснювати. 

– Кохана, то може ти скажеш, що відбувається? Де ти вештаєшся постійно, а головне з ким?!

Я вільна жінка і можу робити все, що мені заманеться!

– Та що ти не кажеш! Якщо ти не перестанеш себе так поводити, то ми розійдемося! Ти цього хочеш? – різко спитав я, не розраховуючи на таку ж різку відповідь. 

– Хочу! І смію тобі нагадати, що ти живеш в моїй квартирі, тому збирай свої речі і вимітайся, старий пень!

Я не міг повірити в те, що все це відбувається насправді. Коли ж ця дівчина, яка приваблювала мене ніжністю, безтурботністю, лагідністю, встигла перетворитися на справжню мегеру?!

Тепер я сам-самісінький! Не знаю, куди себе подіти. Пробував помиритися з Дариною, але очевидно, що вона й чути про мене нічого не хоче. Діти теж від мене відріклися після моєї дурниці. Як не намагався з ними помиритися – все дарма. 

Як жити далі?

Андрію не завадило б спочатку розібратися в собі, в своїх почуттях і бажаннях. Йому навіть корисно зараз трохи побути наодинці з самим собою і добре усвідомити свої помилки. Можливо, тільки після цього йому вдасться щиро вибачитися і отримати прощення від своїх рідних.

Що порадите чоловіку? 

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector