Вирішила розлучитися з чоловіком, адже він – справжній скнара! Навіть не хоче купити мені новий телефон

Мирося давно не бачилася зі своєю подругою Христиною. Запланували зустрітися у кафе. 

– Вирішила, що подам заяву на розлучення. Адже Ігор такий скнара, не хоче мені навіть новий айфон купити! – сказала подруга.

– Можливо, що він поміняється? Дай чоловікові другий шанс!

Христя вийшла заміж 5 років тому. Чесно кажучи, її Ігор мав гарну роботу та отримував велику зарплату, а дівчина весь час сиділа вдома. Ось нещодавно він купив їй новеньку машину з салону, місяць тому їхали відпочивати закордон. У неї дорогі брендові сукні та взуття, ще й золотий браслет. Але ось телефон дійсно “старенький”, Iphone 8 моделі. А вже 13 скоро має вийти!

До весілля вона встигла попрацювати в салоні краси адміністратором, офіціанткою в кафе та дитячим аніматором. Потім знайшла роботу – помічник директора на велику будівельну фірму. Звісно, що за іронією долі, її керівником виявився Ігор. Вони майже рік зустрічалися, а потім чоловік зробив їй пропозицію. Тому Христя одразу зібрала всі свої речі з невеличкої орендованої квартири та переїхала до чоловіка у заміський будинок. Зараз у них є донька, 3 рочки. 

Ігор одразу сказав, щоб жінка доглядала за дитиною та хазяйнувала вдома, а він буде працювати й забезпечувати родину. Треба донечку відвести до лікаря – купив спеціально машину, щоб в автобусі не тіснилися. Оплачував різні гуртки та й про дружину не забував. Згодом, Христя познайомилася зі своїми сусідками. Немов відчувала конкуренцію чи просто хотіла похвалитися перед ними – точно сказати не можу, але часто почала в чоловіка просити гроші – терміново треба! Нова сумочка, модний браслет та сережки. Щодня планка підвищувалася. 

І ось тиждень тому попросила в Ігоря, щоб той купив їй новий айфон. Ще й останню модель, а це річ не з дешевих. А чоловік сказав тільки одне слово – ні. Адже у неї ще робочий екран, ніде не подряпаний та працює нормально, ще жодного разу в ремонт не відносили. 

Тоді Христина почала кричати й плакати:

– Та тобі для дружини шкода грошей? Скоро взагалі будеш дорікати кожною копійкою!

Дивлюся на подругу й не розумію, що їй не так. Є жінки, які тільки уві сні мріють про нову сумку чи пальто. А вона ще носом крутить.

– Словом, він сказав, що якщо мені так треба – то нехай я йду на роботу, бо, бачте, я не знаю ціну грошам! Але у мене є маленька дитина! Я точно переконана у тому, що хочу з ним розлучитися! Бо жити разом з таким чоловіком я не можу! 

Як на мене, то її вчинок просто дурний та необдуманий. Ігор і так виконував її забаганки та забезпечував всім необхідним. Здається, що вона просто трішки знахабніла та думає, що він як собачка має біля неї бігати. Сподіваюся, що вона все-таки передумає…

Що б ви порадили Христині у такій ситуації? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector