Я не люблю, коли в під’їзді котами смердить, а тут вся ця концентрація на однокімнатну квартиру

Познайомилися ми з Оленою в кафе, можна сказати випадково. Я прийшов з товаришем випити чаю, поговорити про життя, оскільки ми один одного давно не бачили, а він зустрів свою знайому, з якою мав дуже теплі стосунки.

А знайома була не одна, з подругою, яка дуже мені сподобалася …

Ми присіли за одним столом, познайомилися і продовжили спілкування вже в цій розширеній компанії два на два.

Олена виглядала шикарно, як з картинки. Симпатична, струнка, стильна, доглянута, та ще й розумна, що ще треба для повного щастя? Загалом в цей вечір і зав’язалися наші стосунки. Після роботи я їхав до Олени, вона, як справжня жінка завжди змушувала мене чекати, але я знав чого чекав.

Практично відразу я почав напрошуватися до Олени додому, оскільки вона жила одна, але вона завжди акуратно переводила розмову в інше русло.

Пройшло два тижні. І сталося непередбачене, форс-мажор так сказати. Одного разу, виходячи зі своєї квартири, Олена забула вдома в’язку ключів від вхідних дверей. А замок на вхідних дверях зачиняється самостійно. Тобто вона вийшла, двері зачинила, а потім тільки побачила, що ключів у неї в сумочці немає.

Що ж робити? Вона згадала, що відкритий балкон. А поверх був п’ятий. Подзвонили знайомим з МНС, вони приїхали, подивилися і сказали, що на тому місці, на якому треба ставити кран, вони його поставити не зможуть, бо воно не міцне і кран не витримає.

Що ж далі? Мені знайома порадила одного фахівця «ведмежатника» і дала його телефон.

Хвилин 15 його чекали, приблизно 1 хвилину він працював відмичками, і готово. Я, чесно кажучи, думав, що такі замки (гаражні), розкрити неможливо, помилявся. 500 гривень і ми в квартирі.

У цій квартирі я опинився вперше і був просто в шоці від того, що я там побачив і відчув. Повний безлад і жахливий сморід від трьох котів, які перебувають у квартирі.

Через хвилину ходіння по даній квартирі у мене був сантиметровий шар шерсті на шкарпетках і повна огида до Олени і до її способу життя. Я не люблю коли в під’їзді котами смердить, а тут вся ця концентрація на однокімнатну квартиру.

І мені цього було достатньо, щоб обнулити все моє відмінне ставлення до Олени і на наступний вечір вже не приходити до неї в гості.

А у вас було щось подібне?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector