Скоро у мене ювілей, 45 років. Я не вірила, що чоловік може зрадити мені з якимось підлітком

Скоро у мене ювілей, 45 років. В цей день я одягнулася, накрила на стіл і почала кликати гостей. У нас внизу жили сусіди. З ними ми дуже дружили. У них ще була дочка Катя. Коли я подзвонила її мамі, щоб запросити, Таня повідомила, що її дочка недавно розлучилася з хлопцем і йти нікуди не хоче. Але я наполягала на тому, що дівчинці потрібно відволіктися.

На свято вони прийшли всією сім’єю. Цей день я не забуду ніколи. Ще вранці чоловік обіцяв, що зробить мені сюрприз. Цією хвилини я дуже чекала.

Ось ми вже всі разом сидимо за столом. На мій ювілей прийшли всі мої родичі, друзі і сусіди. Ми пили, веселилися, слухали музику і базікали про своє.

Раптом я помітила, що на столі напоїв взагалі не залишилося. Біля будинку був невеликий льох, де ми зберігали напої. Я довго шукала чоловіка, щоб він їх приніс, але вирішила піти сама.

Дійшовши до того самого місця, я почула якісь зітхання і навіть крики. За голосами я зрозуміла, що всередині мій чоловік і Катя. Від того, що я побачила, ледь не втратила свідомість.

В цю мить я спіткала всю суть зради і обману. Я не вірила, що чоловік може зрадити мені з якимось підлітком. Після цього я почула, як вони говорили про мене. Чоловік почав хвалити Катю за те, що у неї гарне і молоде тіло. А я скоріше схожа на сухофрукт.

Після тих слів я не могла більше там залишатися. Так, у мене був ювілей, тому псувати свято принаймні гостям я не хотіла. Прийшов час дарувати подарунки. В цю хвилину заходить мій чоловік і просить, щоб всі вийшли у двір.

Виявляється, моїми подарунком був салют на честь мого дня народження. Дивлячись на салют, я ридала, хоча показувати я це нікому не хотіла. У цей вечір я танцювала до втрати свідомості і пила стільки, скільки мені захочеться.

На наступний ранок я вирішила поїхати до братів. Вранці чоловік побачив, що мене поруч не виявилося. Він почав шукати мене по всій квартирі. Перше, що він побачив – це розкидані по всій квартирі сухофрукти. Тоді він зрозумів, що я все знаю.

Прийшла я додому тільки вдень. Разом зі мною були мої брати. Вони зібрали речі чоловіка і викинули його на вулицю.

Після цього я з ним розлучилася. Але через місяць лікарі мені повідомили, що я вагітна. Я вирішила залишити дитину. Адже вона не винна що її батько вирішив, що її мати вже не знадобиться.

Чи правильно вчинила жінка, що вигнала свого чоловіка з дому після зради?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector