Я одружився з жінкою, в якої була дитина від колишніх стосунків. Вона постійно каже, щоб я проводив більше часу з сином, робив з ним домашнє завдання. Я ж відповідаю, що у нього є рідний батько, який міг би з ним займатися

Я одружився з жінкою, в якої була дитина від колишніх стосунків. Зараз дружина намагається змусити мене приділяти увагу її чаду.

Вона постійно каже, щоб я проводив більше часу з сином, робив з ним домашнє завдання. Я ж відповідаю, що у нього є рідний батько, який міг би з ним займатися. Навіть пропоную завезти сина до нього у будь-який момент.

Мені надоїли її вічні докори.

Малому вже 10 років. Він все добре розуміє, тому почав підтримувати матір. То чіпається до мене зі своїми питаннями, то просить книжку почитати, то гру разом зіграти. 

Я одразу дав зрозуміти, що цього не буде. Нехай не чіпається до мене зі своїми проханнями, інакше відправлю в дитячий будинок. Звичайно, що мати цієї розмови не чула, а то б черговий скандал влаштувала. 

Ми живемо у період різноманітних технологій, які дозволяють навчатися, розвиватися і отримувати нові знання. Тому можна обійтися без моєї участі в цьому процесі. 

Після цих звинувачень, почалися докори щодо фінансової сторони. Адже я мало заробляю і майже нічого не приношу в наш сімейний бюджет. 

Я заробляю 15 тисяч. З них 12 йдуть на мої потреби, а 3 на сім’ю. 

Нехай дружина скаржиться біологічному батькові свого сина, а не мені. Я не повинен його забезпечувати. 

Чому я маю старатися для чужої дитини? Ця сім’я для мене просто аби була. Тому раджу усім добре подумати перед тим, як одружуватися на жінці з дитиною. Обговоріть спочатку всі деталі і визначте межі, щоб не опинитися з горою неочікуваних зобов’язань.

Після довгих розмов і суперечок моя дружина нарешті мене зрозуміла. Я такий як є і вона повинна з цим змиритися. Іншому вона б могла вилізти на шию, але не мені. 

А як ви оцінюєте позицію цього чоловіка?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: