Як чоловік тебе цілує, так і любить: 8 типів поцілунку і що вони означають

Прояв своїх почуттів це доволі тонка та інтимна справа. Мало хто знає, але навіть наша манера обійматися та цілуватися може багато розповісти про наші наміри та стосунки в цілому. Ось що означають різні типи поцілунків.

Поцілунок однієї губи

Це поцілунок, який символізує справжнє кохання. Замість того, аби розвивати поцілунок, партнери зосереджуються лише на одній губі. Так цілуються щасливі та надзвичайно закохані пари. 

Поцілунок в щічку

Цей ніжний поцілунок може вказувати на симпатію та скромність одного з партнерів. Людина не хоче діяти занадто напористо й обходиться легким дотиком губ до вашої щоки. Це дуже милий дружній поцілунок. Якщо він не переростає ні у що більше, це вказує на прості дружні стосунки. Нічого більше.

Із закритим ротом

Якщо ваші губи стиснуті під час поцілунку, це вказує на те, що ви не задоволені своїм партнером і просто не дозволяєте йому порушувати ваш особистий простір. Вам необхідно відверто поговорити та розібратися у своїх стосунках.

Французький поцілунок

Французький поцілунок каже про те, що партнер хоче дізнатися вас ще краще. Слова в такому випадку вже просто не потрібні, або ж навпаки, між вами їх занадто мало. Вам необхідно пізнати один одного глибше та краще.

Поцілунок Людини-Павука

Такий спонтанний поцілунок може вказувати на те, що у стосунках ви готові робити сюрпризи та дивувати свого партнера. Ви відкриті новому й ладні зробити все, аби вразити партнера.

З покусуванням

Такий поцілунок говорить про вашу імпульсивність та пристрасні стосунки. У вашій парі проблем з інтимним життям точно немає. Нічого поганого в такому жесті немає. Навіть навпаки, він говорить про міцні стосунки.

Ніжний поцілунок

Такий легкий поцілунок говорить про очікування чогось більшого. Такий поцілунок не заспокоює, він ще більше збуджує та заводить. Ніжний поцілунок змушує вас рухатися далі та розвивати його. Це вказує на абсолютно здорові стосунки.

Поцілунок ангела

Якщо партнер ніжно цілує вас у чоло, або повіки це вказує на те, що у ваших стосунках є почуття безпеки, турботи та довіри. Таким чином партнер хоче проявити свою ніжність та показати, що він завжди поруч, готовий вас оберігати.

А як ви цілуєте свого партнера?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector