4 причини: чому чоловіки тікають від жінок?

Тільки почуття зароджується між чоловіком та жінкою, тоді вони двоє, неначе навіжені хочуть кохати та чекають цих зустрічей. Та минає час і чоловік просто кудись випаровується. Чому так відбувається, у чому причина жіночої самотності розповість психоаналітик Лукас Маккорд.

Так, чоловіки досить невивчені істоти,  як і жінки, адже у нас в кожного свої таргани у голові проте, дещо можна узагальнити і отримаємо прекрасне та зрозуміле відображення того, що відчуває чоловік та як він думає.

Перш за все, варто зауважити те, що чоловік постійно зважає на зовнішність жінки. Він може стверджувати у своїх соціальних мережах те, що головне душа та розум, але дивитиметься тільки на красивих.

Далі, якщо ви все ж сподобалися чоловікові, тоді він почне розбирати вас, як шоколадку. Спочатку перший шар зніме, тоді блискучий, а ось уже і до начинки дістався – до характеру. Чоловік добре знає чого він не хоче мати з собою у житті. Тому, йому буде зовсім не складно віднайти у вас те, з чим він не буде ніколи миритися.

Якщо все ж він віднайшов ту саму тверду кістку у характері і не в змозі її пережувати – він утече!

Причому зробить це тихо та без пояснень.

Ще з першого побачення, нам жінкам, варто звертати увагу на певні речі, адже чоловіки дуже уважні і помічають наші найменші недоліки відразу.

Якщо ти зможеш дотриматися цих простих правил, тоді твій мужчина від тебе точно не піде.

1. Ви відчайдушно потребуєте любові та стосунків.

Не показуйте того, що чоловік потрібен вам для наповнення душевного. Поводьтеся дуже просто та відкрито, але ніколи не робіть акцентів на тому, що ви просто не можете далі жити без стосунків.

У чоловіка підсвідомо так закладено: він не мріє бути рятівником вашої душі! Показуйте з різнобічности, розповідайте про свої захоплення та приємні спогади з подорожей, розповідайте про друзів. Зацікавте його своїм життям, але навіть не давайте найменшого натяку на те, що вам вже і зараз потрібне сімейне життя.

2. Ви хочете забути колишнього.

Ніхто і ніколи не бажає бути просто замінником чогось. Тому, навіть не пробуйте розпочинати нові стосунки не закінчивши та не обірвавши почуття у минулих стосунках. Відкрийтеся світу та перестаньте боятися самотності, адже чоловіки добре відчувають, коли ви тримаєтеся за нього аби просто не бути одній.

3. Ви королева драми.

Чоловік, навіть якщо і захоче, то не зможе показати усіх почуттів так щиро, як це зробить жінка.

Тому, вони так важко ставляться до жіночих складних питань, істерик та тому подібного – вони просто не розуміють, як це важливо розповідати та ділитися емоціями. Якщо жінка захоче прямолінійно запитати у свого партнера про те, як він бачить розвиток відносин, або про те чи буде він якось покращувати їх – ваш чоловік може втекти від цього морального гніту.

4. Ви не впевнені в собі.

Хто вас зможе полюбити та як це зробити, за яких умов, якщо ви не вмієте любити самі себе? Якщо вам важко самостійно повірити у свої сили, то як хтось може це зробити? 

Переконайте себе у тому, що ви красива, розумна та спроможна на будь-що, а тоді вже йдіть підкорювати чоловічі серця.

Повірте, що чоловік відчуває вашу впевненість і це його максимально вабить. Лиш тоді, як жінка сприймає себе повністю, коли поважає себе та показує це – буде дійсно гарна пара.

Дуже важливо, аби жінка навчилася спочатку жити без відносин, без чоловічої підтримки. Стосунки не мають бути для вас сталою опорою, а лише гарною ноткою у вашому житті.

Запам’ятайте: ви найпрекрасніша жінка, яка вміє все та може все!

А ви навчилися себе поважати?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector