Як обрати ім’я та не зіпсувати дитині майбутнє?

Вибрати ім’я майбутній дитині – вельми непросте завдання. І це не з чуток відомо тим, кому вже доводилось визначати долю малюка. Збоку видається, ніби у виборі вдалого імені нічого складного немає. Втім, ніхто не буде заперечувати, що ім’я нерідко стає визначальним у житті людини.

До прикладу, ви в захваті від імені Софія. Тільки коли ваша донька піде до школи, вона стане п’ятою Софією у класі! Інколи видається, що світ буквально збожеволів. Ця думка спадає мені на думку кожного разу, коли у когось зі знайомих з’являється дитина. Ні, у народженні дітлахів немає нічого поганого. Але ім’я, яке ці новоспечені горе-батьки дають малюку – це просто жах! Мода і все таке…

От у моєму класі було три Віктора і п’ять Анастасій. Гадаєте, у школі мого малюка все інакше? Чотири Христини і два Сашка. А уникнути такої проблеми вкрай просто. Варто тільки ввести у пошуковик: “Найпопулярніші імена цього року”. І назвати дитину інакше.

Що цікаво, до ТОПів популярності нерідко потрапляють і такі біблійні імена, як Єва, Марк, Лука, Давид та Мойсей. Батьки немов прагнуть дати дитині якомога більш божевільне ім’я. І забувають про найголовніше – воно повинне бути співзвучним із прізвищем. І гадки не маю, про що батьки думають, називаючи дитину Самантою чи то Майклом.

А що ви думаєте про по батькові? Мало того, що тато дає дитині своє прізвище, він ще й зазіхає на третю складову імені! Чим вам не пережиток великого патріархального минулого? Але це вже ніяк не виправити. Принаймні, допоки про це не замислиться влада. Єдине, що можуть зробити для дитини батьки – це назвати її так, щоб прізвище, ім’я та по батькові звучало гармонійно.

Тож, майбутні батьки, уникайте одноманітності, але й у крайнощі не вдавайтесь. Як корабель назвеш – так він і попливе, як то кажуть. Втім, для чого ще Інтернет, як не для полегшення таких непростих завдань, як вибір імені.

А які імена для дівчинки та хлопчика подобаються вам? Діліться своїми ідеями у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector