Як управляти чоловіками за знаком Зодіаку: секрети любовної астрології

Мудра жінка вміє керувати чоловіком. При тому вона робить це так спритно, що той і не здогадується про її хитрість. Чоловіки таких жінок абсолютно впевненні, що всі їхні дії – результат виключно їхніх рішень. Ну що ж, нехай думають…

Астрологи запевняють, що керувати чоловіком може будь-яка жінка. Все, що їй потрібно – це звернути увагу на сильні та слабкі сторони свого обранця згідно зі знаком Зодіаку.

Овен

Ви вмієте спілкуватися з дітьми? Питаємося, тому що це основне вміння, яке вам потрібне, щоб підкорити собі чоловіка Овна. Ці чоловіки люблять, коли їх леліять і хвалять. Запам’ятайте – не вчать і наказують, захоплюються і вірять в них. Якщо ви поводитиме себе, як розумна і мила мама, яка любить його понад усе, то зможете впливати на свого коханого.

Телець

Чоловіки Тельці – це класика. Про таких чоловіків ми знаємо найбільше. Шлях до його серця лежить через шлунок. Так, Тельці справді люблять ситно і смачно поїсти. А жінка, яка їх нагодувала – богиня. Тельці естети, вони люблять порядок вдома і гарні краєвиди. Якщо ви зможете стати для нього ніжною жінкою, гарною домогосподаркою і другом, з яким комфортно, він підкорятиметься вашому слову.

Близнюки

Чоловіки Близнюки понад усе люблять свободу і дуже цінують ту жінку, яка їм її дає. Вони не можуть бути прив’язаними до квартири, роботи чи дітей. Кожен Близнюк хоче знати, що, якщо сьогодні він вирішить відправитися на пошуки Атлантиди, то він відправиться і нічого не давитиме на нього. Дайте йому легкість, не затягуйте в рутину побутом, і ви станете тією, чиє слово він поважатиме.

Рак

Раками керувати не важко. Вони самі здаються в полон жінці, яку покохають. Такі чоловіки добре розуміють, що його супутниця все одно доб’ється свого, тому свідомо піддаються їй. В нього не має наснаги та бажання сперечатися. Але жінці в такому випадку потрібно зберегти свій вплив. А він може обірватися, як тільки вона образить чимось ранимого Рака.

Лев

Леву потрібне верховенство. Самолюбні та горді чоловіки ніколи не послухають жінку, яка принизила їх, ставши успішнішою. Такого вони прийняти не можуть. Але, якщо ви зможете створити ілюзію винятковості свого чоловіка постійними компліментами, він схилить перед вами свою золоту гриву.

Діва

Заполонити чоловіка Діву і підкорити його дуже важко. Такі чоловіки шукають ідеал і не розмінюються на абияких жінок. Вони готові прожити все життя наодинці, лиш би не витратити ні хвилини на непотрібну жінку.  Щоб змусити такого вибагливого чоловіка слухати себе, потрібно постійно і невпинно працювати над собою. Так, щоб він завжди дивився на вас з захопленням. Така жінка не може втомитися від догляду за собою або саморозвитку.

Терези

У Терезів постійна лише їхня непостійність. Як чаші ваг постійно змінюють і переважають одна одну, так і поведінка Терезів постійно змінюється. Ці чоловіки добрі та незрадливі. Все, що їм потрібно – трішечки розуміння і терпіння від жінки. Постарайтесь зберігати спокій і навчиться слухати свого обранця, тоді він буде повністю вашим.

Скорпіон

 

Скорпіони розумні та уважні. Вони добре розуміють, коли жінка намагається керувати ними та зразу ж присікають ці її спроби. Тому якщо ви взялися за таку важку справу, як підкорення Скорпіона, то вам потрібне не лише бажання, а й розум, хитрість й витримка. Слухайте все, що він говорить, вивчайте кожну його звичку. Складіть чіткий план наступу. Інтуїтивна імпровізація тут не підійде. 

Стрілець

Стрільці ніколи не дозволять вам керувати собою. Цей знак підкорити неможливо. Тут потрібний зовсім інший підхід. Все, що ви можете зробити – довести Стрільцю, що вам можна вірити, що ваші ідеї обдумані та мають аргументи. Ви мусите стати йому другом, якого він поважатиме. І лише тоді цей чоловік буде брати до уваги ваші слова. Але вирішуватиме сам.

Козоріг

З Козорогом не потрібно хитрувати. Він і так готовий слухати ту жінку, яка зможе створити йому комфорт. З мудрою, виваженою, освідченою супутницею Козоріг не сперечається. Просто дайте йому затишок і відчуття повної довіри.

Водолій

Водолієм зможе керувати дівчина – загадка та, яка вимотає йому всі нерви, а потім залікує їх. Та, яка буде з ним говорити про вічне, а потім побіжить стрибати по калюжах. Та яка сьогодні прокинеться іншою, ніж була вчора. Йому потрібна жінка-небезпека і жінка-комфорт. Завжди інша, завжди цікава. Таку жінку Водолій буде слухати, щоб не втратити.

Риби

Рибам потрібно дати зрозуміти, що він авторитет в сім’ї. Він мусить думати, що приймає рішення сам. Підіграйте йому, але поміж іншим ненав’язливо нашіптуйте свої бажання. Одного дня він вирішить “абсолютно самостійно” зробити те, чого ви хотіли.

А ваш чоловік дослухається до вашої думки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector