Як закохати в себе різні знаки Зодіаку? Гороскоп для побачень

Перше побачення може бути чудовим, якщо знати кілька секретів.

ОВЕН

Цим потрібні пристрасть та кохання. Будьте трохи недоступною, цікавою і веселою. Але великий їхній плюс: вони не тримають зла на колишніх. Але якщо ви будете занадто неприступною, то вас просто кинуть. Будьте веселою та цікавою, енергійною.

ТЕЛЕЦЬ

Дуже консервативні та старомодні, їх влаштовує стереотипне життя. Тобто їм цілком достатньо свічок, троянд, вина і цукерок. Не намагайтесь пришвидшити процес, бо інакше жертва зістрибне із гачка.

БЛИЗНЮКИ

Близнюкам потрібні веселі гамірні вечірки. Наприклад, підіть із ними на концерти, фестивалі, в театр. Їм потрібно багато видовищ, надивитись — мета кожного їхнього дня. Задовільніть таку особливу потребу. А ще будьте готові вислуховувати купу слів про ніщо.

РАК

Майте сімейні моральні цінності, це забезпечить вам прихильність Рака. В такому випадку вас познайомлять з батьками й поговорять про весілля. А ще не бійтесь батьків Рака: говоріть щиро, відверто, легко і з бажанням.

ЛЕВ

Тут вам потрібно захоплюватись ним, як дивом природи. Говоріть про найкращість, першість, неперевершеність, неймовірну красу і світлий розум. Дайте їм море уваги і компліментів. Ваші стосунки — це сам Лев.

ДЕВА

А це такі перфекціоністи, які інколи здаються навіть занудами. Будьте точними, правильними, вчасними, рішучими і впевненими. Не переживайте, вони не дивні, просто особливі. Погоджуйтесь з їхньою думкою.

ТЕРЕЗИ

А ці змінюють свою думку мало не щогодини. Тож якщо ви домовились про романтичний ресторан, не спішіть віддавати всі гроші за бронювання, бо ваш співбесідник може в будь-яку мить сказати: “Та ні, вже не хочу, давай в кіно?”. І ви не дивуйтесь навіть! Терезам потрібне ваше розуміння, адже у всьому вони прагнуть гармонії та спокою. Для них немає хорошого й поганого, вони завжди на межі.

СКОРПІОН

Їм важлива довіра і тільки довіра. Вони пристрасні, вірні та шукають такого ж партнера. Якщо ви десь будете не щирими, то Скорпіон вам цього не пробачить.

СТРІЛЕЦЬ

Цей особливо вміє закручувати нові романи й бояться застрягти в сімейних стосунках. Ніколи не тисніть на нього, не показуйте серйозних намірів, поводьтесь вільно та розкуто, насолоджуйтесь життям! Стрілець прямо зараз буде готовим до того, щоб поїхати з вами кудись на Аляску.

КОЗОРІГ

Працьовиті, совісні кар’єристи, які шукають собі таких самих. Не будуть вони вас поважати, якщо у вас не буде матеріальних набутків. Козоріг буде підтримувати вас і надихати, надасть багато допомоги, якщо ви справді будете добиватись поставленої цілі. Козороги не будуть з вами гуляти просто так, їм потрібні серйозні наміри.

ВОДОЛІЙ

А ці люди особливо принципові. Вони будуть шукати всюди щось не те, чіплятись за ваші слова і дії. таким потрібні порядні, скромні і дуже правильні партнери, хоча Водолії й легко змиряться з вашими недоліками. Однак не приховуйте від них нічого. І не сприймайте його гострі словечка на свій рахунок.

РИБИ

Дуже милі, душевні, романтичні люди, які схожі на героїв роману. Вони готові бути гнучкими в стосунках, але їхня мрійливість може відлякувати. Та намагайтесь все ж їх зрозуміти і підтримати в тому, що світ чарівний і можливо все. Будь-які плани Риб можуть здатись вам божевільними, але це лише зробить ваше життя цікавішим. Ставтесь до Риб із розумінням.

А ви себе впізнали?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector