“Як би ми відсиджувалися, якщо у нас навіть мама воює?!” Двоє братів з Волині вступили до лав Нацгвардії за прикладом матері…

Воюємо! А як же інакше?! Наша мама в частині, тож у нас з братом не було іншого виходу, – жартує боєць Михайло. 

Марія Матвіюк – звичайна жінка з Волині, яка колись куховарила для малюків з дитячого садку. Тепер вона годує військових одного з підрозділів Національної Гвардії України, зокрема й своїх двох синів – Михайла та Дмитра. 

– У мене вже був контракт резервіста, тож після перших вибухів вже знав, що почнеться війна, і я стоятиму на захисті рідної держави. Не взяли б по контракту, то йшов би добровольцем, – розповідає Михайло.

У молодшого Дмитра на фронті свої спецзавдання, в старшого – свої, але вони багато спілкуються, допомагають та підтримують одне одного. 

– Так багато ми навіть вдома не говорили. Вдвох на війні вижити значно легше, та й в мирному житті теж. 

Брати задовго 24 лютого відкрили власний спортивний клуб, де навчали охочих кіокушинкай карате. Як каже Дмитро, спортивні навички і фізична підготовка дуже допомагають їм міцно і стійко триматися на війні. 

В цьому сприяє і підтримка мами, яка знаходиться поруч з ними. 

– Вони мене жартома називають “Ростиславівною”, коли приходять до їдальні, – сміється жінка, – пробують мене розвеселяти, бо материнське хвилювання за своїх синочків не дає мені спокою. Не хотіла я для рідних дітей такої долі, але розуміла, що по-іншому вони не зможуть… Що Михайлик, що Дмитрусь – хлопці безстрашні і дуже відважні. Я ними пишаюся!

Троє з чотирьох Матвіюків щиро вірять в перемогу України і чекають того моменту, коли нарешті зустрінуться з батьком, який залишився вдома доглядати господарство. 

Дякуємо нашим захисникам за їхню сміливість і мужність, бо вони боронять кожного з нас, прикривають своїми спинами і роблять усе можливе, аби у наших дітей було світле і щасливе майбутнє у вільній Україні. 

Що би ви хотіли побажати нашим воїнам?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector