Як звільнитися від прив’язаності, коли вам не судилося бути разом

На щастя, впоратися з цим болем цілком можливо.

Це та любов, яка сигналізує не про початок чогось прекрасного, а скоріше про те, що могло б бути прекрасним, але ніколи не буде. На щастя, впоратися з цим болем цілком можливо.

1. Просто насолоджуйтеся часом, проведеним разом

Коли ви проводите час разом, може виникнути спокуса хотіти більшого. Однак це призведе тільки до відторгнення. Натомість зосередьтеся на тому, щоб просто отримувати задоволення від спілкування і зберегти більше приємних спогадів.

2. Знайдіть собі хобі

Коли ви безнадійно когось любите, вам може бути важко зосередитися на чомусь ще. Спробуйте переключити свою увагу на хобі, старе чи нове. Знайдіть те, що вам дійсно подобається, і вкладайте туди всю енергію. Так ви будете зайняті і перестанете мучитися сумними думками.

3. Захистіть свої почуття

Бути другом цієї людини цілком можливо, але за умови, що ви навчитеся захищати свої почуття і правильно встановлювати межі. Ви цілком можете підтримувати свого обранця і приходити йому на допомогу, але все ж зберігати з ним певну дистанцію.

4. Заведіть групу підтримки

Оточіть себе друзями, щоб не відчувати самотність. Якщо ви безнадійно закохані в якусь людину, то ризикуєте ізолювати себе від решти суспільства. Не уникайте друзів і знайомих, можливо, вони, як ніхто, зможуть відволікти і підбадьорити вас.

5. Вчіться перемикати свої думки

Це важливий інструмент для того, щоб ваш мозок не був повністю зосереджений тільки на нерозділеному коханні, коли ви не разом. Коли цієї людини немає поруч, перемикайте свої думки на інші об’єкти, розставляйте пріоритети і займайте себе іншими справами.

6. Обмежте контакт з цією людиною, щоб «вилікувати» себе

Іноді ви просто не в змозі вгамувати свою тугу. Тоді ваша задача – це припинити дозволяти серцю керувати вашою головою. Якщо ви страждаєте від болю і нерозділеного кохання місяці, а то й роки, пора обмежити всі контакти, які у вас є з цією людиною. Підтримуючи з нею спілкування, ви тільки підсвідомо (чи свідомо) зберігаєте надію на відносини. Досить ятрити свої рани.

7. Зустрічайтеся з іншими людьми

Кращий спосіб лікування – це зустрічатися з іншими людьми, але не порівнювати їх з вашим нерозділеним коханням. Ви не тільки будете почувати себе дискомфортно, але і змусите людину, з якою ви зустрічаєтеся, відповідати неможливим стандартам.

8. Фіксуйте і записуйте свої почуття

Це не означає, що ви повинні вивалювати свої емоції в соціальні мережі. Записуйте те, що ви думаєте, в електронному вигляді або навіть, що ще краще, по-старомодному ручкою на папері. Таке самовираження допоможе вам розібратися в своїх хаотичних думках і впорядкувати їх.

9. Дозвольте собі зовсім трохи посумувати

Так, саме так: дозвольте собі з пів години посумувати, розмірковуючи про своє нерозділене кохання. Це може насправді допомогти вам впоратися з почуттями і подолати їх. Незабаром ви почнете жити своїм життям день у день без того болю, який був раніше. Річ у тому, що намагаючись «придавити» цей період печалі, ми не даємо собі можливості опрацювати свої емоції.

10. Розкажіть цій людині, що ви дійсно відчуваєте

Чесно розповісти про свої почуття – це корисно. Так ви допоможете собі впоратися з ними і рухатися далі. Тільки не потрібно нічого чекати від цієї людини – просто будьте щирі і відкриті. Вона заслуговує на те, щоб знати, як ви ставитеся до неї.

У вас був досвід в житті, коли вам доводилося гірко переживати розставання з коханою людиною? Як ви справлялися з цим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector