Яка жінка – такий і чоловік. До уваги всім дружинам! Золоті правила поведінки, які допоможуть вплинути на вчинки чоловіка

Кожен успішний чоловік має поруч з собою гідну жінку. Можна це заперечувати, але саме прекрасна стать людства впливає на те, яким буде їх обранець. Жінки буквально «створюють» своїх чоловіків. 

Інколи варто переглянути свою поведінку, щоб зрозуміти, чому ваш партнер часто байдикує чи пізно повертається додому. Звичайно, що не можна перекласти на жінок відповідальність за усі негаразди. Саме тому психолог Ольга Валяєва на конкретних прикладах демонструє, яка поведінка чоловіка залежить від впливу жінки.

Варто не впустити шанс і вміло використати цю обставину на свою користь. Адже якби у вас була можливість загадати у золотої рибки три бажання, то навряд чи ви б замовляли непотрібні речі. 

Негативний вплив жінки на чоловіка:

1. Поруч з надто активною жінкою навіть найуспішніший чоловік  стає ледачим та пасивним. Він відчуває себе пригніченим і не має мотивації рухатися вперед. 

2. Регулярні скандали. Це змушує чоловіка переживати спектр негативних емоцій. Він перетворюється або на агресивну людину, або на байдужу. 

3. Нехтування думкою чоловіка. Коли жінка самостійно розв’язує усі питання і останнє слово завжди за нею, то її обранець втрачає свій чоловічий стержень. 

4. Постійні образи. Чоловіки не надто терплячі, тому регулярні образи будуть викликати у них злість. 

5. Зрада у духовному та фізичному плані. Жінка одразу втрачає в очах чоловіка свою цінність та гідність. 

6. Заборона проводити вільний час так, як хочеться. Тоді ваш партнер починає захоплюватися випивкою або азартними іграми.

7. Відсутність теплих стосунків. Чоловік потребує любові, турботи і тепла. Якщо він не отримає цього від дружини, то буде задовольняти свої потреби в іншому місці. 

Позитивний вплив жінки на чоловіка:

1. Прагнення зберегти сім’ю. Якщо дружина всіма силами намагається це зробити, то чоловік точно оцінить її старання. 

2. Довірливе ставлення. Дружина не сумнівається у своєму партнерові і готова піти з ним хоч на край світу.

3. Відкритість. Чоловік буде намагатися ощасливити жінку, яка щиро розповідає про свої почуття і пускає його у свою душу. 

4. Повне прийняття. Навіть з недоліками. Чоловік буде відчувати свою відповідальність і намагатиметься зробити все, щоб виправдати очікування жінки.

5. Правда. Це фундамент стосунків. На брехні далеко не заїдеш і вона завжди виходить назовні. У стосунках, де панує довіра та відкритість немає місця для обману.

6. Повага. Чоловік відчуває себе впевненим, коли дружина шанобливо до нього ставиться.

Намагайтеся направляти свою енергію на позитивні зміни кожного разу, коли хочеться влаштувати суперечку. Погляньте на усі ситуації під новим кутом. Ви й не помітите, як зміняться ваші стосунки і знову запалає вогник кохання. 

А ви згідні з цими правилами?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: