А вчора у дитинки стрибнула температура. І тут я почула від чоловіка і його матері таке… Виявляється я безвідповідальна мама і погана дружина

У нас з чоловіком велика різниця у віці: мені 26 років, а йому — 39. Моя свекруха практично віку моєї бабусі.

Але вона хороша жінка. У неї прекрасне почуття гумору і добра вдача. Свекруха завжди дбає про свій зовнішній вигляд. Перед виходом вона обов’язково наносить макіяж, одягає каблуки і робить укладку у свої 73 роки! Одним словом ми з нею знайшли спільну мову.

Мій чоловік дуже чекав на нашу дитину. Але ми по-різному дивимося на виховання дочки. У нього старомодні погляди. Він у всьому слухає свою матір і часто намагається переконати мене в таких речах, які давно застаріли.

Наприклад, мене виховували по-іншому. У дитинстві мені дозволяли ходити босоніж по снігу, пірнати в ополонку на Водохреща і не одягати декілька светрів. Звичайно, що це загартувало мій організм. Тепер я рідко хворію і не мерзну. Застуди чіпаються до мене раз у 33-4 роки і тривають не довго. Друзі та гості частенько кажуть, що вдома у мене холодно.

Тож до свекрухи ми навідуємося кожного тижня. Перед нашим приходом вона закриває вікна і вмикає обігрівачі. Вона хоче лише найкращого для онучки, але ця турбота є зайвою. Адже у приміщенні мені одразу стає погано. Та до сьогоднішнього дня я тримала під контролем температуру повітря у квартирі і кількість одягу на дитині. Хоча для свекрухи це було дивно, але вона не намагалася переконати мене у зворотньому.

Однак вчора у донечки піднялася температура. Чоловік зі своєю матір’ю звинуватили мене в тому, що я погано дивлюся за дитиною. Мовляв, моя безвідповідальність і вічні вигадки довели дитину до хвороби. Однак у домі нормальна температура, дочка ніколи не змерзає, тому я не розумію, в чому моя вина. 

Та це ще не все. Адже вони не лише мені висказали усе своє обурення, але й моїй матері. Хоча вона стала на мій захист. Зрештою, чоловік сказав, що піде в службу опіки, бо я не виконую материнські обов’язки. А дочка тим часом солодко спить. 

А на чиєму ви боці у цій ситуації?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: