Які домашні рослини найбільше підходять для зайнятої господині?

Всі люди абсолютно різні. Хтось любить доглядати за рослинками, а хтось зовсім про це не думає. Часом, хочеться прикрасити будинок чимось яскраво-зеленим, але потім розумієш, що часу на догляд  в тебе майже немає. Якщо це про вас, то ми готові допомогти! Сьогодні, ми розповімо вам про рослини, які не потребують постійного догляду та поливу, але зможуть потішити вас своїм привабливим зовнішнім виглядом!

Фікус каучуковий

Цей фікус дуже не любить вологу. Влітку його достатньо полити 2-3 рази, а взимку можна взагалі лише один раз. Також, не варто залишати воду в піддоні, оскільки це може стати причиною його гибелі. Саме тому, ця рослина зможе спокійно пережити всі ваші відпустки.

Заміокулькас

Гірше буде, якщо ви його будете занадто часто поливати. Він також дуже не любить вологи, тому турбуватися через те, що він може засохнути не варто. Заміокулькас гарно росте як у тіні, так і на сонці. Окрім того, ця рослина надзвичайно добре очищує повітря, тому можете сміливо ставити його у спальні.

Аспідістра

Надзвичайно гарна та зовсім непримхлива рослина. Поливати цю рослину необхідно лише у тому разі, коли ґрунт вже дуже сухий і навіть потрісканий. До речі, навіть якщо ви забудете вчасно полити аспідістру, вона свого яскравого кольору не втратить.

Хлорофітум чубатий

Дуже часто, цю рослину ставлять в офісах та навіть торгових центрах. Поливати його необхідно 1-2 рази на тиждень, це залежить від сезону. Рослина чудово справляється з різкими перепадами температур та сухим повітрям.

Сансевієрія

Сансевієрія буде жити без води понад місяць і не втратить свого привабливого вигляду. Просто вона не любить надмірно вологи. Саме тому, переливати її не потрібно, оскільки вона може загнути. Якщо дотримуватися помірного поливу, сансевієрія буде тішити вас 3-4 новими листочками щороку.

Ви любите доглядати за рослинами? Які рослини є у вас вдома?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector