Якщо ви втомилися від життя, просто прочитайте це

Ви відчуваєте, що сили покидають вас. Збавте оберти. Не намагайтеся виконати всі справи одночасно, ви ж не Цезар. Рухайтеся повільно, насолоджуйтеся кожним моментом. Але ніколи не зупиняйтеся. 

Нас світ жорстокий. Непередбачуваний. Вчора ви посміхалися, а сьогодні плачете. Або чорна смуга ніяк не закінчується. Набридають сірі будні, у яких нема жодної втіхи. Здається, що світ повернувся до вас спиною. Чи влаштував цікавий квест низки життєвих випробовувань. Постійні випробування у вигляді негараздів на роботі або конфліктів з коханою людиною виснажують нас. Здається, що ми починаємо помалу погасати. День за днем інтерес до улюбленої справи зникає, починаєш віддалятися від своєї половинки. 

Нема сил терпіти таку несправедливість. Чому саме ви? Хіба ви на таке заслужили? Здається, що всі навколо навчилися тільки забирати вашу енергію та любов, однак нічого не давати у відповідь. Досить егоїстично та невиховано. Немов тобі плюнули в душу. 

Однак, не потрібно думати, що це триватиме до кінця життя. Згадайте моменти, які викликають у вас позитивні емоції. Наприклад, довгоочікувана поїздка, перегляд улюбленого фільму чи запах фірмових бабусиних пиріжків на сніданок. 

Повірте, розбите серце знову стане одним цілим, рани загояться, а непотрібні люди зникнуть з вашого життя раз і назавжди. Зовсім скоро на вашій вулиці також буде свято. Не потрібно сердитися на цей світ за його жорстокі правила. 

Плекайте всередині свого серця віру у краще життя. Можливо, що такі випробування долі зроблять з вас сильну особистість? Можливо, що друзі, з якими ви перестали спілкуватися, насправді вас заздрили та говорили погані речі за спиною? Ми не в змозі передбачити, коли наступного разу нас очікуватиме нове випробування. Сьогодні зранку? Через тиждень, місяць чи рік? 

Інколи нема сили навіть підійматися з ліжка та заварювати філіжанку ранкової кави. Колись сонце змушувало вас посміхатися, обожнювали прокидатися під спів плашок. А зараз вас все дратує, шум за вікном та напій вже не так смакує. Знайома така ситуація? Здається, що кожному. Повірте, нам всім потрібний відпочинок. Перегляньте улюблене шоу, відвідайте з подругою кафе зі смачними круасанами чи просто проведіть вечір на самоті з улюбленою книгою. 

Буває, що улюблене хобі вже не тішить вас. Та не потрібно опускати руки. Буває, що для того, щоб показати всім друзям та колегам, ви одягаєте маску. Немов це ви, але водночас і чужа людина. Та сама зачіска, ті самі очі та зовнішність. Але посмішка не ваша, немов штучна. 

Спробуйте підійти до дзеркала. Вдихнути на повні груди повітря. А потім повільно видихнути. Не потрібно дивитися на світ через рожеві окуляри. І ви не одна так робили. Багато людей втомилися від маніпуляцій, брехні та просто розчарувалися у багатьох речах, які колись дарували щастя. 

Знаю, що після такого досвіду ми шукаємо тисячі причин, щоб не йти далі. Але так не можна. Потрібно йти далі. Маленькими кроками, у повільному темпі. Дихати на повні груди. Відчуєте, як нова енергія та сила зароджуються у вашому серці. Ось воно – друге дихання. 

Думаєте, що ви не здатні на це? Помиляєтеся. Людина – найвитриваліша істота на цій планеті. У нас настільки безмежний запас волі, любові та щастя, що можна віддавати кожному пересічному незнайомцеві! 

Ми постійно кудись поспішаємо. Боїмося щось не виконати, кудись запізнитися, пропустити щось важливе. Однак, чи не задумувалися ви про те, що таким чином можете тільки зашкодити? Поспішаючи, можна не помітити це щастя та втратити його назавжди. 

Або коли ми намагаємося зробити щось важливе, але не виходить. Здається, що ми готові стрибати вище своєї голови заради бажаної мети. Але чомусь щоразу падаємо. Та згодом у нас нема сил та бажання підійматися після такого болючого досвіду. Баста. 

Ви втомилися. І це нормальний стан людини. Ми не машини, які можуть працювати без сну та відпочинку. Ми живі істоти, які мають право на самотність, злість та виснаження. Ми можемо дозволити бути слабкими. Здається, що гонитва за омріяною посадою на роботі чи бажаною фігурою тільки знищила вас. Деякі події у нашому житті мали право на провал. Але для того, щоб дати нам важливий життєвий урок. 

Просто розслабтеся. Живіть у своє задоволення. Не думайте про те, що зробити сьогодні, завтра, наступного четверга… У життя є свої плани на вас. Такі негаразди та перепони загартовують дух. Ми будуємо нову версію себе, сильнішу. Кращу. Витривалішу. 

Не намагайтеся контролювати кожен свій крок. Не будьте заручниками власних мрій та сподівань. Якщо ви втомилися – збавте цей шалений ритм. Крокуйте повільно, насолоджуючись кожним днем. Та ніколи не зупиняйтеся. 

Ця втома мала відбутися у вашому житті. Вона не хотіла нашкодити, а просто допомогти зрозуміти себе. 

Ви відчуваєте всередині втому. Нема того запалу та енергії. Це нормально. Ви втрачаєте сили та наснагу, тому що постійно рухаєтеся та розвиваєтеся. Не кидайте цю справу геть. Не забувайте про неї. Адже одного дня ви підкорите цю вершину гори. Одного дня ви отримаєте бажане. 

Наскільки правдивими для вас є ці слова? Чи був у вашому житті такий схожий досвід? 

 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector