Ти зламав її і тепер не маєш права повертатися…

Тебе попереджали, що одного дня вона піде від тебе.

Однак ти не вірив, що таке може трапитися. Адже ти звик, що вона завжди готова пробачити тобі і прийняти назад. Ти звик, що вона терпеливо чекає, коли ти награєшся і подорослішаєш. 

Вона так віддано любила, що ніхто не міг зрозуміти, чим ти заслужив таке хороше ставлення. З часом вона ставала все мудрішою і розумнішою. У неї з’являлася внутрішня сила й впевненість в собі. Все ж прийшло розуміння, що ти втратиш найдорожче, коли вона відвернеться від тебе.

Минув той час, коли вона з нетерпінням чекала на твій дзвінок, коли вона дозволяла собі гірко плакати і писати сотню повідомлень, які залишалися без відповіді. 

Ти став центром її Всесвіту. Вона жила заради тебе, нехтуючи власними бажаннями. Однак увесь цей час це не вона так відчайдушно потребувала тебе, а ти її.

Поруч з нею ти відчував себе коханим і потрібним. Так, ти поводився егоїстично і не віддавав нічого натомість, але серце гріла думка про те, що для когось ти є першим у списку пріоритетів. Однак невзаємна любов одного дня розіб’є серце і принесе розчарування. 

Тепер у дзеркалі вона бачить чужу людину, яка не має нічого спільного з тою дівчиною, яка одного дня щиро закохалася. Їй стане сумно від того, що вона зруйнувала власну реальність заради ілюзій, яким ніколи не судилося здійснитися. Однак у її серці до тебе лише шалене почуття вдячності. Адже завдяки цьому досвіду вона зрозуміла, що була наївною дівчинкою.

Ти знищив її, а вона зробила правильні висновки.

Після цього до неї повернеться щира радість, широка усмішка і відчуття щастя. Нарешті вона почне насолоджуватися своїм життям. Нарешті вона стане вільною. Нарешті вона усвідомить власну цінність і почне любити себе. Минуле стане для неї чудовим уроком, який застереже від майбутніх помилок.

Тепер ти дуже далеко, але вона все одно відчуває себе щасливою. У її житті більше немає для тебе місця. Вона поставила крапку у ваших стосунках і ти втратив її назавжди, бо не зумів вчасно з гідністю оцінити те, що мав. 

Чи доводилося вам перебувати в стосунках з партнером, який не цінував вас? Чим вони закінчилися?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector