Якщо він просить тебе зробити ці 7 речей, піди від нього негайно!

Звісно, ви хочете подобатися своєму партнеру, але якщо він вважає, що ви будете кращою, тільки якщо, наприклад, схуднете або зміните форму свого носа… це неправильно.

Якщо ваш партнер хоче, щоб ви робили щось із нижчевказаного, можливо, вам краще буде без нього…

1. Змінити свою зовнішність.

Звісно, ви хочете подобатися своєму партнеру, але якщо він вважає, що ви будете кращою, тільки якщо, наприклад, схуднете або зміните форму свого носа… це неправильно. Як відзначають пластичні хірурги і косметологи, дуже часто клієнтки приходять до них за повчанням своїх чоловіків: починаючи від збільшення грудей і закінчуючи відбілюванням, вибачте, ануса.

2. Робити щось некомфортне для вас в ліжку.

Ви вже доросла людина і знаєте, що вас збуджує, а що ні. Якщо ви можете піти на компроміс з партнером в моментах, які вам не дуже подобаються – це одна справа. І зовсім інше, коли він примушує вас до цього, зовсім не бажаючи чути вашу думку.

3. Перестати спілкуватися з друзями або рідними.

Можливо, він занадто контролює і хоче мати над вами повну владу, обмежуючи вас від впливу і здорового глузду друзів і рідних.

4. Відмовитися від приватності.

Він хоче мати доступ до всіх ваших акаунтів, електронної пошти, навіть банківського рахунку – це емоційне насильство і диктатура. Не думайте, що це тому, що він вас сильно любить.

5. «Забити».

Хороший партнер має підтримати вас і заспокоїти, а не сказати: «Забий», не рахуючись з вашими почуттями, яким би дрібним не був привід.

6. Забути про свої кордони.

Ваш партнер ніколи не має змушувати вас робити те, що ви не хочете, що ви вирішили ніколи не робити.

7. Погано думати про себе.

У хороших стосунках ви маєте відчувати себе впевненою і коханою. І ваш партнер безумовно має цьому сприяти.

Є що додати?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector