З чоловіком Марія прожила у шлюбі 25 років, але доля підкинула подаруночок

У спільному подружньому житті Марія прожила зі своїм чоловіком 25 років, але доля підкинула подаруночок – чоловік почав зраджувати із жінкою, що молодша від Марії на 15 років.

Попри те, що у шлюбі була вже дуже доросла донька, у якої є своя сім’я, чоловік не схаменувся.

У шлюбі з коханкою чоловік вже очікував дитину, тому Марія навіть не хотіла думати про те, що щось стане на свої місця.

Марія перестала зовсім дбати про себе, адже дуже перейнялася зрадою свого чоловіка, почала стрімко набирати вагу, не фарбувалася, як раніше і одягу нового не купляла. Вважала, що одяг ще її матері тепер їй пасує. Ніхто не міг впізнати жінку, адже раніше вона завжди стильно одягалася, мала приголомшливий вигляд.

У Марії були подруги, що старалися підтримати її, навіть постійно підтримували компанією, давали слушні поради, та жінка все одно не спала жодної ночі, бо у той час саме плакала.

Жінка не могла терпіти болю, адже у її квартирі все нагадувало про щасливу сім’ю, тому переїхала за місто у село, де купила майже новий будинок.

Марія вирішила завантажити себе роботою, тому завела курей, свиней, качок і навіть завела величезний город і дбайливо доглядала садок біля будинку. Оскільки, жінка дуже втомлювалася за день, то й не плакала по ночах, а міцно спала, а часу думати про погане взагалі не було.

Сусідом Марії був вдівець – Василь. Його діти теж вже давно поодружувалися і мали свої сім’ї, а він був сам на своєму великому господарстві.

Василь постійно пропонував допомогу Марії, навіть не раз виручав тоді, коли потрібно було обробити город, або вилікувати свиней.

Одного разу чоловік навіть без зайвих запитань прийшов поремонтувати пліт, бо дощечки вже перегнили. Коли Марія побачила це, то її серце розм’якло і вона повірила у те, що Василь дуже хороша людина.

Коли вони познайомилися ближче, відкрили один одному свої історії, душі, то зрозуміли наскільки влучно доля підбирає ситуації і людей.

Тепер, жінку не впізнати. Вона помітно схудла, почала купувати гарні речі та доглядати за собою, хоч і має велике господарство.

Василь теж, наче помолодів, а в селі всі тішаться тим, що вийшла така гарна пара.

Марія почула новини про свого колишнього чоловіка у якого на жаль, доля склалася не так, як він хотів. Він орендує квартиру, живе сам, а діти навіть не хочуть чути і знати його, адже він – зрадник. 

Працює він постійно, аби сплачувати аліменти на малу дитину і оплачувати своє безнадійне життя.

Доля знає хто на що заслужив і всіх розсуджує справедливо.

Як вважаєте: Марія добре зробила, що перебралася у село?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector