Я ніколи не забуду цю зустріч і моменти підготовки до неї. Мені вже 37 років, а я все ще хвилювалася перед побаченням, адже не знала чи буду подобатися йому. Петро Васильович – мій знайомий з яким я спілкуюсь понад 3 роки, та коли ми зустрілися, то я не змогла назвати його на ім’я, казала тільки «моє сонечко».
Я щиро закохалася у цього чоловіка. Він такий галантний, красивий, розумний, а які очі – я не могла втриматися, аби не задивлятися у них. Насправді, він проявляв усі найкращі риси джентльмена, адже робив приємні сюрпризи, говорив красиві слова і навіть зізнався у щирості свого кохання до мене, а мені для щастя більше не треба, тому постійно була окрилена від цього відчуття.
На жаль, мій перший шлюб не склався і я не знала доброго життя у ньому, адже мій чоловік часто заглядав у шклянку з алкоголем. У мене був дуже різки перепад уявлень про сім’ю, тому ви маєте зрозуміти мій стан закоханості і такому віці.
Мій кавалер завжди приїжджав потягом, адже жив за 160 км від мого міста. Він жив зі своїми батьками, які потребували його допомоги, тому ніколи не залився на довго у мене. Часто бувало, що і я приїздила до нього, але я не те що їхала, я летіла на крилах, хоч і розуміла, що ризикую своєю сім’єю. Ніколи я не жаліла грошей, часу, сил для того, аби гарно з Петром провести час. Коли у нього був ювілей – 40 років, то подарувала золоту прикрасу – масивний кулон з образом святого. Ми щодня підтримували зв’язок, чи то у телефонному режимі чи просто переписувалися у месенджері.
Петро ніколи не жалів теплих слів для мене і навіть не називав на ім’я. Жодного разу. Лише «моя кицюня». «Кицюня, я дуже тебе люблю, ти для мене найдорожча», – писав мені.
Також, він гарно товаришував із моїм синочком, навіть казав, що усиновить його, а ще казав, що боїться втратити нас. Казав мені, що їде у Польщу на роботу і просив чекати, адже вірить, що любов може стерпіти будь-які дистанції.
Я чекала. Вірно чекала своє сонечко.
У такому режимі ми прожили приблизно 3 роки. Так, цих три роки я ніколи не забуду, адже вони були прекрасними.
На жаль, настав той день, коли це все обірвалося і я навіть зараз не розумію чому.
Досі у моїй душі душе глибока і широка рана. Я вже 6 місяців не сплю, адже постійно плачу і думаю чому все так.
Я всього лиш попросила у Петра позичити мені гроші, адже я цього дуже потребувала. Наголошую: я попросила позичити, а не взяти на завжди.
Він сказав, що 1 тис. грн мені просто так дасть, а решту суми позичить.
16 січня ми домовилися, що я приїду до нього, а перед тим, 14 січня Петро сказав, що чекає мене. Більше я нічого не чула від нього. Телефон був вимкнений, ніхто мені не телефонував і нічого не казав. Мої нерви були на межі, адже я дуже хвилювалася.
Я не вірила, що моє сонечко може просто так взяти і не зателефонувати мені. Мене забрала «швидка» із серцевим нападом та нервовим зривом.
17 днів я пролежала в лікарні, а від нього я не почула ні слова, ні смс. Мені навіть на думку не приходило, що це кінець стосунків. Тому, я не здалася і написала йому лист, на ту адресу за якою він проживав, а у відповідь зовсім скоро отримала такий лист: «адресат не проживає за такою адресою».
Мене це шокувала, але я зовсім не звинувачую його, мені просто дивно чому все так склалося. Тому, прошу у Господа пояснення, хочу зрозуміти цю всю ситуацію і прошу прощення для себе і для нього.
Невже це все через банальні гроші? Через дві тисячі гривень ми перестали тримати міцний контакт?
Я вже бо повірила у щире кохання, дива та те, що заслуговую на хорошу сім’ю, але доля так не думає.
У Петра багато залишилося моїх цінних подарунків, адже я любила робити його щасливим, а сама я ніколи не приймала подарунків від нього, точніше я наперед казала, що б він нічого не купував, а він чемно слухав і так робив.
Позичала гроші, бо я хотіла гарно зібрати свого сина до школи, ось і купила все, що було потрібно.
Нехай все буде так. Я благаю Господа про щастя як для себе так і для нього. Мені зовсім не хочеться, аби він страждав.
Я зможу це пережити і сподіваюся на ще одне чудо у своєму житті, може третій раз буде щасливим.
Хочу, аби люди ніколи не розкидувалися своїми словами і берегли справжні почуття!
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
А як ви думаєте: чому Петро припинив спілкування?
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Застосування сухої гірчиці від шкідників на городі. Простий та дієвий засіб
12 цікавих фактів про підсвідомість людини, які вас здивують
Наношу це під очима – до ранку жодної зморшки. Хороший ефект після першої процедури
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
Я була заміжня за Сергієм недовго. Спочатку мені здавалося, що все буде нормально. Але дуже швидко я зрозуміла, що в нашому шлюбі нас було троє. Я, Сергій і його мама Марина Борисівна.
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
Я ніколи не думала, що в нашій родині тема онуків стане такою дивною. У нас усе було навпаки. Мій чоловік Ігор дуже хотів онуків. Постійно казав, як водитиме їх на рибалку, як збудує на дачі будиночок, як вчитиме всього.
Я з Денисом була багато років. Познайомилися ще в університеті. Я сама до нього тягнулася, допомагала з навчанням, завжди була поруч. Потім переїхала до нього, і якось так вийшло, що я все тягнула, а він просто жив поруч.
Я все життя була дуже близька з мамою. Вона виховувала мене сама, про батька я майже нічого не знала. Для мене мама завжди була найріднішою людиною. Ми часто бачилися, гуляли у вихідні, ходили в кіно, могли просто пити чай і говорити про все.
Я виросла в сім’ї, де спокій був рідкістю. Батьки любили гулянки більше, ніж тихе домашнє життя, а мене часто рятувала бабуся. Коли в домі не було грошей, все було більш-менш тихо.
Колись я й сама не вірила, що можу опинитися в такій історії. Завжди засуджувала жінок, які зв’язуються з одруженими чоловіками.А потім у моєму житті з’явився він.
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Гості – як риба, на 3 день починають погано пахнути. Так можна сказати про кожну гостину моєї свекрухи. Та, на щастя, я зуміла зробити так, що Ольга Дмитрівна раз і назавжди забула до нашої квартири дорогу!
Олена переїхала з чоловіком в село. Але жінка не підозрювала з якими сусідами їй доведеться жити
Не розумію, чому вона так болісно реагує на моє прохання просто піклуватися про свого чоловіка. Не знаю, на чому тримається їх сімейне життя
Відчуваючи різкий біль внизу живота я вирішила вийти назовні, і йти по трасі в надії, що машини мене помітять
14 прийомів, які допоможуть вижити в смертельно небезпечній ситуації
10 речей, які ніколи не зробить доросла жінка заради чоловіка