Запальний характер Олесі вкотре проявився, коли вона в пориві емоцій зібрала свої речі і пішла з дому

Запальний характер Олесі вкотре проявився, коли вона в пориві емоцій зібрала свої речі і пішла з дому. Коли дівчина виходила з потягу, то починала шкодувати про свій вчинок.

Напередодні Олеся не змогла знайти взаєморозуміння з батьками, які не розділяли погляди дівчини на її майбутнє. Після закінчення школи донька хотіла рік присвятити самопізнанню. Адже зараз вона не розуміла, ким хоче стати.

Олеся вдосвіта покинула вагон. На пероні практично не було людей. Вона сіла на лавку, занурена у свої роздуми. Раптом дівчина побачила, що поруч сидить пухнаста сусідка.

Триколірна кішка дивилася на незнайомку своїми зеленими очима. У тому погляді було стільки смутку, що Олеся миттю забула про свої життєві перипетії.

– Бачу, що у тебе теж не легка доля. Пропоную разом поснідати, – сказала дівчина і витягла з сумки бутерброд.

Життя навколо вирувало. Одні люди приїжджали, а інші кудись відправлялися. Одних зустрічали, а інших – проводжали. Лише Олесю з кішкою не турбував увесь світ. Вони не мали куди податися і ніхто на них не чекав. 

Дівчин не помітила, як поринула в сон.

На жаль, цим скористалися грабіжники або бездомні, які обікрали її. Прокинувшись, Олеся не знайшла ні грошей, ні документів. У розпачі вона попрямувала у поліцейський відділок. Кішку попередила:

– Мені потрібно написати заяву, а потім я прийду назад до тебе. 

Пухнаста тваринка сумними очима провела нову знайому. Такі обіцянки вона чула не вперше…

Та куди їй діватися? Буде чекати.

Декілька місяців тому Мілку привезли на вокзал. Господиня пообіцяла, що повернеться за нею. Але цього не сталося. Можливо, про неї забули?  Кішка достеменно не знала, в чому річ, але віддано продовжувала чекати. Згодом небайдужі люди почали підгодовувати її. Хтось навіть гладив і шкодував. Та господині з того часу тварина не зустрічала. Хоча на ту лавку, де її залишили, вона поверталася регулярно.

Зараз кішка вже забула, як її раніше звали. Вона втратила надію. Тепер її житлом був вокзал, де вона зустрічала потяги, слідкувала за людьми і муркотіла до працівників, яким дякувала у такий спосіб за харчі. І тут раптом якась незнайомка дала їй нову обіцянку…

Кішка не розуміла, навіщо це робити? Адже вона не повернеться і вкотре розчарує…

Олеся зустріла тваринку на тому ж місці. Пухнаста киця, побачивши дівчину, радісно звелася на лапи і побігла їй на зустріч. Вона не ображалася, а навпаки, раділа, що та повернулася.

– От ми і знову зустрілися. Я ж казала, що прийду сюди. До речі, я встигла не лише сходити у відділок, але й поговорити з батьками, – ділилася Олеся. – Незабаром мені повернуть документи і ми зможемо разом поїхати додому. Ти згодна? Мама з татом не проти. Вони викликали для нас автомобіль. Ох і заживемо ми у великому будинку.

Працівники вокзалу, які давно були знайомими з кішкою, раділи, що у неї з’явилася нова сім’я.

Пухнаста тваринка востаннє подивилася на лавку, вдячно м’явкнула і відправилася у нове життя.

А ви б могли дати притулок бездомній тваринці?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: