Записала квартиру на матір, щоб приховати її від колишнього чоловіка. Хто ж знав, що то було моє найгірше рішення за життя?

Коли я купувала для себе та доньки однокімнатну квартиру – вже знала, що розлучатимусь з чоловіком. Жити зі зрадником під одним дахом – те ще “задоволення”.

Боялася, що нахаба ще й претендуватиме на моє житло, та й суд почне співати про “спільно нажите у шлюбі майно”. А це ж брехня! Нерухомість збираюся купити лише за власні кровно зароблені гроші, кілька тисяч мені мама підкинула – сама б я не впоралася. 

Тому вирішила переписати квартиру тимчасово на неї – після розлучення вона передала б право власності мені. 

Не так все сталося, як гадалося. 

З чоловіком ми розлучилися, в нову квартиру переїхали, але найрідніша не поспішає до нотаріуса. 

Як я її не вмовляла, як би не просила – то в неї часу нема, то вона надто втомлена. 

Мені, звісно, байдуже, на кого оформлені документи, квартира все одно моя, але якийсь черв’як недовіри точить мене зсередини. 

Навіть спокійно почати ремонт не можу – нема відчуття того, що новий дім належить мені. 

Чому вона так опирається? Раптом у неї є якийсь кавалер, і в один день вона просто витурить мене з дитиною на вулицю. Моя мама ще дуже молода і показна жінка. Їй же всього 50!

Наважилася на відверту розмову з найріднішою. Вірила, що вона зрозуміє мене правильно. Яка ж я дурна!

– Мамо, якщо ти через тиждень не повернеш мені мою квартиру, то мені просто доведеться продати свою частку батькової квартири, в якій ти зараз живеш. Якщо ти не забула – там я досі прописана, на відміну від власного житла. 

– Та як ти можеш, невдячна?! Я ж тобі ту квартиру купила. Якби не мої гроші – дульки б тобі були, а не хата. А зараз ти так мені хочеш віддячити за моє добро?

Я була шокована… Такого ножа в спину від рідної матері я не чекала. Що тепер робити – гадки не маю… Довіри у стосунках з такою близькою людиною просто не залишилося.

Редактори “Цікаво про” не поспішають роздавати поради авторці цієї історії. Ситуація складна. Можливо, їй таки доведеться продати частку своєї квартири, якщо матір не захоче йти на зустріч… Хто зна? Може, рідні люди ще порозуміються одна з одною, і проблема зникне сама собою?

Що порадите ви?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Фото з відкритих джерел

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector