Збережи в пам’яті: ти заслуговуєш бути коханою

Я хочу звернутися до тебе. До людини, яка відчуває себе самотньою та загубленою. До людини, яка звикла приховувати свій біль за маскою усмішки. До людини, яку не розуміють оточуючі. До людини, яка відчуває страх і не знає, що чекає на неї в майбутньому.

Знай, що ти заслуговуєш на кохання.

Ти варта того, щоб жити, вдихати повітря і відчувати кожен сонячний промінь. Ти варта того, щоб прокидатися в м’якому ліжку і заварювати запашну каву. Ти варта того, щоб безтурботно спостерігати за заходом сонця в обіймах другої половинки. Ти варта того, щоб у тебе з’явилася людина, яка дасть зрозуміти, що таке справжня любов.

Знай, що ти заслуговуєш любов до самої себе.

Ти повинна приймати усі свої недоліки та переваги. Ти повинна долати труднощі, щоб рости і самовдосконалюватися. Ти повинна жити заради себе. Кожен зроблений крок вгору – це боротьба за себе, а не за когось.

Зупинись на мить і подякуй собі. Похвали себе. Полюби себе.

Знай, що ти заслуговуєш тільки на краще. 

Ти варта того, щоб усі твої мрії здійснилися. Ти варто того, щоб бажання стали реальністю. Ти варта всього найкращого, що може запропонувати тобі світ.

Розкішне і щасливе життя існує не лише на сторінках казок. Воно можливе в нашій реальності, в нашому світі. 

Знай, що ти варта того, щоб звільнитися від кайданів, які сковують твої руки. Ти варта того, щоб позбутися тягаря, який увесь цей час доводилося нести на спині.

У тебе є сила, мужність та внутрішня енергія, яка допомогає рухатися вперед, боротися з проблемами та негараздами. 

І ти заслуговуєш тільки найкращого.

Не переймайся через тимчасові негаразди. Не хвилюйся через біль чи самотність. Все минає. 

Просто не опускай руки і повторюй, що ти заслуговуєш бути коханою, заслуговуєш бути щасливою, заслуговуєш на здійснення мрій та бажань.

А вам доводилося стикатися зі зневірою та дефіцитом сили?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: