Женька трубку кинула і пішла на балкон курити. Господи, як шкідливо для здоров’я спілкуватися з чоловіками. У цей момент на балкон до Женьки прийшов котик

Женька засмучена. Інститут рабства скасували, і незрозуміло, де тепер порядна дівчина повинна шукати нормального мужика. Такого, який буде і по дому працювати, і Женьку поважати. Женьці всього двадцять п’ять, а життя її вже повне скорбот і печалей, і кожен зустрічний норовить додати трошки печалі від себе особисто.

Ось наприклад, Вовка. Здавалося б, чоловік порядний, окуляри навіть носить, сам вміє прасувати штани. Мрія, а не чоловік, хоч зараз на виставку досягнень народного господарства. Вона думала, у них все добре, навіть трошки закохалася, і ще велосипед купила, щоб влітку їздити удвох до Михайлівки.

Ніхто не попередив Женьку, що не можна закохуватися в чоловіка, якщо у нього окуляри і стрілки на штанах. Виявилося, такі екземпляри найнебезпечніші, ти його любиш-любиш, ліпиш йому вареники на день народження, а потім він одного разу дзвонить і зізнається в любові.

– Розумієш, – каже, – я закохався.

І ти йому така:

– Ой, який збіг, я теж закохалася!

І ось тут виявляється, що закохався він в якусь Людку, а зізнається в цьому Жені. Що за Людка така, невідомо. Ясно тільки, що дура, і пика у неї козяча, будьте щасливі, виродки, ви знайшли один одного.

Женька трубку кинула і пішла на балкон курити. Господи, як шкідливо для здоров’я спілкуватися з чоловіками. Шість місяців не курила, і ось, будь ласка, – п’ять хвилин розмови з чоловіком, і всю силу волі коту під хвіст. Треба б вивідати номер цієї Людки, попередити її, з яким канцерогеном вона зв’язується.

У цей момент на балкон до Женьки прийшов котик.

У Женьки будинок побудований так, що з балконних поручнів можна обійти кругом всю будівлю, якщо виникне бажання, і вестибулярний апарат не буде заперечувати. У котика з вестибулярним апаратом було все добре, ось він і прийшов. Сіренький такий, на обличчі відблиск страждання, в шлунку кити співають свої скорботні пісні. Зістрибнув з поручнів на підлогу, сів між старим тазом і велосипедом, і каже:

– Мяу!

Страдницьким таким тоном – відразу ясно, що котик в житті побачив різне, і шлунок від голоду зводить так, що всі лапки замерзли, можна у вас погрітися на кухні, поруч з м’ясом? ..

– Навіть не підлизуйся, – сказала Женька. – Знаю я вас, мужиків. Ти ж мужик, правильно?

Підняла його за лапки, розвернула до себе, котик виявився мужик.

– Значить, теж сволота, – сказала Женька. Сволота вдячно замугикав. Ну от як з ними по-хорошому? ..

Довелося забрати котика на кухню. У каструлі з супом знайшлося куряче крильце, Женька сервірувала котику шведський стіл в мисці на підлозі. Котик відкрив рот рівно два рази, перший раз, щоб проковтнути крило цілим, не жуючи, з усіма його зигзагами. А другий раз – щоб запитати: «Мяу ще чого-небудь? ..»

Женька зрозуміла, у котика в житті неприємності. Життя у котика склалося невдало, дружина кинула, з роботи вигнали, господарі не годують. Може, навіть тримали його в будинку під замком, змушували день і ніч працювати по господарству. Потім одного разу вікно залишилося відкритим, і котик перегриз зубами свій ланцюг і втік. Спустився з восьмого поверху по ринві і опинився на балконі у Жені. Не можна ж просто викинути побіжного котика геть із квартири, навіть не нагодувавши ..

Вона поклала в миску пару ложок сметани і два вчорашніх пельмені, все це зникло всередині котика за пару секунд. Потім Женька розбила сире яйце. Яйце розбилося випадково, Женька зачепила його ліктем, коли виймала з холодильника сир для котика, і воно впало. Котик втягнув його в себе одним вдихом, ледь не вдавився шкаралупою.

– Любиш ти жерти, – сказала Женька.

Котик глянув на неї сумними очима, по очах було видно, що він хотів би розповісти про всі тяготи і приниження, з якими йому довелося зіткнутися в останні роки. Хотів би, але не може. Паща зайнята сиром.

У котика помістилися ще чотири крабових палички, консерви з тунця і велика частина йогурту, перш ніж котик гикнув і відпав від миски. Сів на дупу, нявкнув:

– Зараз … Ще молочком зап’ю … І я в порядку.

– Треба тебе помити, – сказала йому Женька. – І розчесати. У тебе, напевно, блохи. У мого колишнього теж були, я вас, мужиків, добре знаю.

Насправді у Вовки не було бліх, це Женька придумала, щоб котик зрозумів: тим відносинам прийшов кінець, крім котика у Женьки нікого немає.

Поки котик знаходився в ситому стані, вона забрала його в ванну, намилила власним милом, обполоснула під душем.

Котик говорив: – Не до душу я цього, – але в цілому не пручався.

Потім Женька влаштувала котика на постійне місце проживання під батареєю, віддала йому плед, щоб йому було м’яко. Потім вийшла на балкон, їй хотілося подивитися, звідки все-таки прийшов котик. Висунулася за поручні, тут-то її і покликала бабулька з сусіднього балкона.

– Дівчина, а ви кота тут не бачили, худобу нашу сіру? Не знаю, чи то вниз йти шукати, то він по поручнях пішов.

Виявилося, котик постійно практикує гостьовий шлюб. Іде до сусідів, скаржиться на долю. Потім оприбутковує холодильник, виспиться, і додому.

– Мужик, що з ним зробиш, – поскаржилася господиня котика. – Вони всі такі. Так я до вас відправлю онука, він забере кота, добре? ..

Прийшов сусідський онук, пропорціями молодий вікінг в футболці, тільки без шолома і сокири. Женька відкрила двері і почервоніла. Знала б раніше, що по сусідству такі онуки, давно б викрала котика самостійно.

Внучок сказав:

– Я за котом, – теж почервонів і додав: – Багато він з’їв? .. Я оплачу, якщо треба.

Женька ляпнула перше, що спало на думку:

– Приблизно як вечеря в кафе.

Так що завтра Женька йде в кафе, приймати викуп за котика. Котик, звичайно, виявився негідником, але навіть з цього можна іноді отримати користь.

Може, хоча б вікінги поводяться більш порядно, ніж котики.

Потримаємо пальці хрестиком.

Вам сподобалася ця історія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector