Жіночні наряди минулого, які хочеться носити навіть сьогодні

Якось після прогулянки з подругою я вирішила навідатися на кілька хвилин в гості до бабусі, перевірити, чи все у неї гаразд. Не встигла я переступити поріг її квартири, як одразу пошкодувала про своє рішення. 

Старенька розкритикувала мій зовнішній вигляд вздовж і впоперек. Почала із джинсів з дірками, мовляв, що то за мода така у подертому вбранні ходити, про топ, з якого видно пупець, бабуся взагалі говорити не хотіла, лише мовчки махнула рукою і через кілька хвилин сказала:

– Ось у часи моєї молодості жінки вдягалися зовсім по-іншому. Вишукано та елегантно. 

Я спершу засміялася, але потім й справді зацікавилася, який одяг користувався популярністю в 70-ті роки минулого століття. 

Варто було лише одним поглядом продемонструвати бабуні свою зацікавленість, як вона миттю знайшла цілісіньку валізу зі старими одягом, який я раніше навіть не бачила. 

Я проглядала річ за річчю і дивувалася, якою стильною була моя бабуся та її подруги.

Я серйозно замислилася над тим, аби понишпорити трохи в бабусиній шафі у пошуках обновок для своїх щоденних образів. Чого я тільки не знайшла!

Поглянула класичні штани і зрозуміла, що це саме те, що потрібно для сучасної ділової жінки. 

А пальто? Схоже бачила нещодавно на обкладинці журналу VOGUE! Треба було бачити моє обличчя, коли я на радощах почала його приміряти перед стареньким бабусиним дзеркалом.

Я вже думала, що трендове пальто і класичні стильні штани – це увесь мій улов зі скрині найріднішої, та на мене чекав іще один сюрприз. 

Бабуся простягнула мені розкішне плаття з дуже акуратними, охайними виточками і перламутровими ґудзичками. Я була просто у захваті. Тепер таких ніжних суконь ніде не знайти. 

Після таких цінних вінтажних знахідок більше не могла дивитися на свої “модні” джинси. Вирішила, що завтра з’явлюся на роботі в новому і незвичному образі. Такою елегантною мене там іще не бачили…

Чи подобаються Вам вінтажні речі?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector