На жіночому шляху не буває випадкових чоловіків

Я переконана на 100 відсотків в тому, що чоловік не трапляється жінці випадково.

Багато жінок вважають важливим і метою свого життя – зустріти гідного чоловіка. Причому вважається, що зустріти хорошого чоловіка – це випадкова подія, яка від жінки ніяк не залежить. Жінки думають, що ласкавий і турботливий чоловік – це подія, яка відбувається сама по собі. Я цілковито проти такого мислення жінки!

Це мислення змушує жінку бути «хижаком», стерво, корисливою спокусницею, тупою блондинкою і ким завгодно, але не жінкою-Богинею. Це мислення змушує жінок вишукувати, вичікувати, ловити, розбещувати, боротися, понуро чекати, перебувати в депресії – все, що справжній леді протипоказано.

Я переконана на 100 відсотків в тому, що чоловік не трапляється жінці випадково. Що до жінки приходить тільки той чоловік, якому вона відповідає і внутрішньо, і зовнішньо.

Якщо вона не поважає себе – до неї прийде чоловік-диктатор;

Якщо вона не знає, чого хоче в житті – то чоловік не дасть їй займатися, тим що вона захоче;

Якщо вона пригнічена – чоловік буде її придушувати;

Якщо вона депресивна – чоловік буде вганяти її в депресію;

Все, що з нами відбувається зсередини, мудрий тато-Всесвіт – відображає нам зовні, через людей, події, друзів і перш за все через близьку нам людину – нашого чоловіка. Це все відбувається для того, щоб кожна жінка пройшла уроки і навчилася тим рисам, яких їй не вистачає. Якщо не вистачає сміливості – чоловік її буде придушувати; не вистачає мети в житті – чоловік буде її ще більше заплутувати; не вистачає любові до себе – чоловік буде обзивати і чіплятися!

І навпаки, чим ближче жінка до своєї власної гармонії і цілісності, чим краща у неї самооцінка,  позитивніший її настрій і ставлення до світу, чим краще вона знає сама себе, чим більше любить себе – тим кращого вона зустріне чоловіка. Чоловік – це перш за все партнер, який буде відбивати всі найслабші місця жінки, найтонші налаштування душі. Чим більше Ви будете дізнаватися про себе, про свою душу, про свої цілі, про свої емоції – тим кращий чоловік прийде у ваше життя. А як мінімум, поганого ви просто не впустите туди.

Поспостерігайте за нещасними жінками, у яких було багато стосунків з чоловіками, кілька розлучень. Найчастіше типаж чоловіків повторюється. Якщо перший був п’яницею, другий буде ледачим, третій – хворий, четвертий – буде маминим синочком. Все це типаж слабкого чоловіка, а значить жінка привертає до себе саме такого. Це про те, що її внутрішній світ не сформований, і вона не готова прийняти чоловіка цільного, сильного, турботливого – вона сама не цільна, вона сама не любить себе, вона привертає тирана, зрадника, поверхневого – всі ті риси, які носить в собі. Як вона сама до себе ставиться – такий і буде чоловік!

Не буває з’єднання двох половинок. Любов можлива виключно між двома особистостями, а не між порожніми половинками. Якщо Ви будете вкладати свою енергію в себе, в свій саморозвиток, то Ви ніколи не втратите. Кожній жінці перш ніж думати про чоловіка, необхідно знайти саму себе, необхідно полюбити себе.

А як ви вважаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector