Життя йде шкереберть? Значить, ви порушуєте 7 законів Всесвіту

Коли ми скаржимося на життя і називаємо Всесвіт несправедливим, то забуваємо, що лише від нас залежить все, що з нами трапляється.

Всесвіт працює за 7-ма основними правилами. Можна діяти інтуїтивно і наламати дров. А можна познайомитися з цими правилами та інтегрувати їх у своє життя, щоб навести в ньому лад.

1. Закон порожнечі

Якщо ваш простір забитий старим мотлох, то в ньому не буде місця на нові потрібні речі. Вам здаватиметься, що всього повно і нічого нового не потрібно, не зважаючи на те, що воно давно віджило себе. Це стосується не тільки гардеробу, але й думок та стосунків з людьми.

2. Закон циркуляції

Бумеранг повертається. Відпустіть щось у світ, щоб отримати це назад. Якщо це буде радість, то до вас повернеться щастя. А, якщо це буде негатив, то ви отримаєте горе. Так працює Всесвіт.

3. Закон уяви

Детально уявіть та опишіть собі все, до чого ви прагнете. Лише тоді дорога знатиме, як стелитися під вашими ногами.

4. Закон творчості

Внутрішня енергія, інтуїція та уява допоможе вам добитися успіху. 

5. Закон відплати та отримання

Кожна дія має наслідок. Тому не думайте, що приховане зло, про яке всі забули, ніяк себе не проявить. Якщо це не станеться безпосередньо, то виллється в іншому вигляді при інших обставинах. Там, де найменше за все чекали розплати. Так само, і з добрими ділами. Якщо ви не отримали вдячності від людини, то доля принесе у ваше життя цю вдячність іншим, але не менш приємним чином.

6. Закон десятини

Щоб черпати з Всесвіту енергію, її потрібно попередньо поповнювати. Саме так працює закон десятини. Всесвіт бере свою десяту частину і примножує її. Тому, якщо ви щось втратили, відпустіть. Це означає, що попереду на вас чекає нагорода в 10 разів більша.

7. Закон всепрощення

Любов і ненависть не уживаються в одному серці. Якщо ви плекаєте ненависть до світу, то не зможете полюбити його дари,  в тому числі та своє життя. Це дорога в нікуди. Тому проганяйте з серця ненависть і дайте любові оселитися в ньому.

А ви стараєтеся жити за цими 7-ма законами Всесвіту?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector