Зі звичайної провінціалки в зірки українського шоубізу

“Сміливі завжди мають щастя” – ця фраза ідеально описує життя довгоногої красуні, яка підкорила медіапростір своєю безпосередністю, прямолінійністю і наполегливістю. 

Леся Нікітюк з самісінького дитинства обіцяла мамі, що колись передасть їй “Привіт” з блакитного екранчика телевізора. Батьки хоч і вірили в творчий потенціал доньки, але ніколи серйозно її амбіції до великої сцени не сприймали. Вони прості люди, які чесно заробляють свою копійку на місцевому підприємстві.

Щоправда, талантів у Лесиній сім’ї не бракувало. У вільний час матір дівчини чудово співала і грала на баяні, а бабусю взагалі охрестили “найкращою тамадою міста”. 

Коли наполеглива Нікітюк заявила, що вирушає підкорювати столицю – близькі розхвилювалися не на жарт. У неї ані грошей, ані зв’язків, ані видатної зовнішності – хто ж її в Києві чекає з розпростертими обіймами?

Дарма переживали. Удача була на стороні відважної дівчини. Після успішних виступів на сцені “Бігуді шоу” і “Розсміши коміка” яскраву особистість помітили керівники усім відомого телевізійного проєкту “Орел і решка”. Леся завоювала їхню прихильність, тож вони, не вагаючись, запропонували їй стати ведучою одного з сезонів. 

Попри насмішки деяких колег по роботі з приводу її “українського акценту” Леся завжди залишалася собою і ніколи не зраджувала своїм принципам. 

По завершенню контракту Нікітюк створила власний проєкт під оригінальною назвою “Леся-Здеся”.

Тепер Леся одна з найвідоміших телеведучих в Україні. Нею захоплюється багато хто захоплюється, а її життєвий досвід надихає на успіх амбітних молодих людей.

Досягати свого, впевнено йти до своєї мрії і бути собою – основне правило життя, яким мають керуватися ті, які хочуть бути щасливими. Не варто чекати підтримки від інших, якщо Ви самі вірите у власні сили – тоді цього вже достатньо. 

Чи подобається Вам Леся Нікітюк?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector