Зрозумійте: відпустити людину — це не байдужість, а розуміння того, що в іншому місці вона буде щасливішою

“Любов дає вашому коханому свободу бути схожим на вас. Прихильність ж просить його відповідати вашим потребам і бажанням. Любов не встановлює жодних вимог, а в прихильності, навпаки, є одна величезна вимога — дати вам відчути себе цілісною особистістю. Любов виходить за рамки двох людей. Прихильність ж намагається відкинути все інше, крім них”, — Діпак Чопра.

Важко прощатися з людиною, яка тривалий час була поряд і заполонила ваше серце. Хочеться, щоб вона завжди була у вашому житті, але це неможливо. Адже ваші стосунки виявилися прихильністю, яка поглинає істинну любов.

Та розлука може буде легшою, якщо ми навчимося по-іншому сприймати її. Цей процес допомагає нам знайти взаємозв’язок зі своїм внутрішнім світом, зайнятися самопізнанням та почати втілювати в реальність власні бажання.

Відносини мають властивість завершуватися, але любов завжди залишає по собі слід. Відпустіть ту людину, з якою вам не судилося пройти спільний шлях. Так, це буде не легко. Так, це буде боляче. Однак страждання вартують тих відчуттів, які згодом будуть окриляти вас і дарувати життєву енергію. Час покаже вам, що це рішення було ознакою сили, мужності і любові. 

Ви розриваєте стосунки з людиною, бо усвідомлюєте, що на кожного з вас чекає щось краще. Це рішення зробить вас обох щасливішими. У цьому й полягає істинний вияв любові. Ви будете перебувати у різних точках світу, але духовний зв’язок залишиться нерозривним.

Сім’я – це абстрактне поняття. Вона не вимірюється штампом у паспорті чи іншими офіційними документами. Такі узи заключаються глибоко в серці і розпадаються лише тоді, коли зникають почуття.

Якщо ви не приймаєте себе і не знайшли гармонії з власним “я”, то й на успішні відносини з іншими людьми годі сподіватися. Хіба можливо отримати від когось те, чого ви не в змозі дати самі?

Розпочніть внутрішні трансформації, які обов’язково відіб’ються на вашому зовнішньому житті. Знайдіть взаєморозуміння та гармонію з самим собою. Ставтеся до себе так, ніби ви – найважливіша людина у світ.

Не забувайте насолоджуватися самотністю. Проводьте час наодинці з собою. Записуйте свої думки. Медитуйте. Робіть те, що приносить вам задоволення. 

Дякуйте собі і долі за все те, що у вас є. Цінуйте кожне своє досягнення. Не бійтеся бути собою. Помиляйтеся, радійте, усміхайтеся, будьте дивними. Позбудьтеся тих речей, які приносять вам страждання. Обмежтеся від токсичних людей. Сфокусуйте свою увагу на тих моментах, які дарують вам щастя.

Ви збагнете, що розставання – це не кінець світу, якщо навчитеся бути наодинці з собою. Усвідомлення цього спростить ваше житті і позбавить від болючих переживань.

«Будьте як природна стихія: коли дме, є тільки вітер; коли йде дощ, є тільки дощ; коли хмари розсіюються, з’являється сонце», — Лао-Цзи.

Не тримайтеся за минуле. Живіть теперішнім і вірте в те, що у майбутньому на вас чекає щось набагато краще.

Чи доводилося вам переживати розставання?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: