Зять почав влаштовувати сцени, коли почув про наш весільний подарунок

– Дочка скоро виходить заміж. Але все йде не по плану. Посварилися молодята. Зять почав свої права качати, а вона все плаче і плаче, боїться, що весілля не буде. Не розумію в чому проблема. – Жаліється Ольга Петрівна. 

– Які такі права?

– На нашу куплену квартиру. Ми старалися для молодих, щоб мали своє гніздечко після одруження. Батько і я всі свої заощадження зібрали, ми продали гараж і дачу, щоб гарантовано вистачило. А як купили, то одразу на дочку записали, то ж тільки формальність. Правильно?

– Ну так.

– А чоловік мій каже, хай зять поступово квартиру обставляє. Ми ж купили голі стіни, грошей на ремонт вже не стало, але помалу будемо чимось допомагати. Так вони швидше переберуться. А зять вперся і нічого робити в ній не хоче!

– А чому так?

– Бо це не його. Хоча він дуже добре заробляє і міг би собі дозволити зробити ремонт. Але він не хоче. Каже, щоб ми ремонтом займалися, він хіба куплятиме щось дрібне.

– А без ремонту там жити ніяк?

– Не варіант. Умови не ті. Стіни криві, стара сантехніка і проводка, куди їм туди. Це все треба міняти й хоча б обробити її мінімально. Я сама невибаглива людина. Але таких умов зовсім недостатньо для комфортного життя.

Жінка все не могла зрозуміти позицію зятя. От сам багатий, а на дружину жаліє. Машина в нього шикарна, телефон найдорожчий, робота престижна. Та виявилось він хотів іншого. Зять припускав, що вони можуть розлучитися. Тоді всі вкладені гроші підуть в нікуди. А сам хотів назбирати на власне житло.

– То він собі хитро придумав. Поселитися на все готове. Квартиру купи, ремонт зроби. То нехай платить за те, що живе в ній. А чому б ні? Не хотіли по-нормальному, як рідні люди, то хай буде по-діловому. Він мені ще єхидно посміхнувся і дав згоду. По 10 тисяч в місяць тепер виплачує. 

– А як на то реагує дочка? 

– Дуже її засмучує ця ситуація. Вона місця собі не знаходить, постійно в стресі. Вона ж його дуже любить. А що як піде після усіх цих перепалок? Вона готова відмовитися від квартири лиш би все було добре. А мені здається це неправильно. Чоловік має старатися для своєї сім’ї, вкладати в неї. Що ж того буде, кожен сам за себе? Ще не одружені, а вже ділять майно. – Відчайдушно розказала жінка.

Чи повинен чоловік вкладати свої гроші в ремонт? Як вони будуть виховувати там дітей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector