10 крутих фільмів про тварин для всієї сім’ї

Що може бути краще світлин з тваринками? Правильно! Фільми з їх участю! Сьогодні, ми підготували для вас невеличку підбірку фільмів про тварин, які обов’язково викличуть посмішку на вашому обличчі.

Життя і мета собаки

Виявляється, душа собаки може перероджуватися у різних тілах. Попри те, що Бейлі постійно змінює життя, господарів та навіть породу, він ніяк не може забути свого першого власника та найкращого друга Ітана. До речі, Ітан також постійно згадує про свого пухнастого друга. Чи вдасться їм зустрітися знову?

Пінгвіни містера Поппера

Ніхто не очікує отримати у спадок шістьох пінгвінів заради яких доводиться кардинально змінювати своє життя. От і головний герой фільму такого точно не чекав. Як чоловікові вдасться вжитися з усіма пінгвінами та навіть полюбити їх?

Дулітл

Вчена Лілі Дулітл померла, але так і не завершила свої досліди, які допомогли б створити необхідні ліки для королеви Англії. Джон Дулітл – її чоловік, вирішує продовжити справу дружини і відправляється у неймовірну подорож. А на своєму шляху він зустрічає безліч тварин, які намагаються з ним розмовляти.

Поклик Пращурів

Домашній пес Бак звик до спокійного життя та каліфорнійського сонця, але доля заносить його до холодної та суворої Аляски. Адаптуватися до таких умов тварині допомагає Джон Торнтон. Фільм базується на однойменному та доволі відомому романі Джека Лондона.

Очима собаки

Про всі події розповідає нам пес головного героя, який мріє стати перегонником. Чоловік любить швидкість, як і його пухнастий друг. Фільм показує нам, що життя – це справжні перегони, де головне обійти всі перешкоди, справитися з керуванням та дійти до кінця.

Пригоди Мії та білого лева

Маленька Мія народилася в Лондоні, але згодом, її батьки вирішили їхати до пекучої Африки та розводити там диких кішок. Дівчинці зовсім не до вподоби таке життя, але згодом, на фермі народжується маленьке біле левеня, яке стає для Мії справжнім другом. Та чи зможе вона врятувати його життя?

Біле ікло

Знову ж таки, чудова екранізація відомого твору Джека Лондона. Не дивлячись на те, що фільм був знятий вже давно, ним й досі захоплюються глядачі. Історія великої дружби вовка та людини на фоні неймовірної Аляски просто заворожує.

Рудий пес

Реальна історія, яку вирішив описати у своєму романі Луї де Берньєр, а згодом її екранізували. Нізвідки, у маленькому шахтарському містечку Австралії з’явилася руда собака, яка кардинально змінила життя всіх його жителів. До речі, пес навіть став символом міста. 

Мій друг містер Персиваль

Успішний бізнесмен і дідусь Майкл Кінглі все частіше починає згадувати образи з дитинства й вирішує розповісти своїй онучці про те, як одного разу він врятував самотнього пелікана. Майкл був ще зовсім маленьким та назвав його містер Персиваль. Цей хороший друг дуже вплинув на життя чоловіка.

Ми купили зоопарк

Чоловікові дуже важко пережити велику втрату, тому він вирішує придбати новий будинок та зоопарк. Разом із ним туди переїжджає вся його родина. До речі, в зоопарку живе понад дві сотні екзотичних тварин. Тепер думати про смуток просто не буде часу!

Які ще фільми про тварин ви можете порадити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector