Коли ви дозволяєте собі те, що заслуговуєте, ви притягує те, що вам дійсно потрібно

Не відкладайте більше жодного дня і почніть цінувати себе прямо сьогодні.

Вже не раз життя доводило вам, що ви – єдині, кому можна вірити. Тож прийшов час слухати себе і цінувати. Не переживайте, це не егоїзм, якщо ви відмовляєте, коли не маєте сил допомогти.

Ми часто дбаємо про інших, але забуваємо подбати про себе. Бо ж в першу чергу завжди рідні, друзі, партнер і діти. В такому темпі зовсім не вистачає часу на себе.

Саме тому, ми часто залишаємо думки про себе десь осторонь і асоціюємо своє щастя з щастям інших. Бо що ж мені ще потрібно, коли рідні задоволені?

Це дуже благородно – співпереживати та радіти за рідних і близьких. Але ви мусите трохи подбати про себе. Інакше, ваша життєва енергія не матиме звідки поповнюватися.

Навчіться любити себе, проводити час наодинці, занурюватися в глибини власної душі. Ось декілька закликів, які допоможуть вам почути свій внутрішній голос.

Мої потреби, твої потреби

Люди, які жертвують своїм життям заради злагоди інших людей, страждають синдромом «Венді». Цей психологічний тип характеризується так:

  • Не існує часових рамок, коли ця людина готова прийти на допомогу. Вдень, чи вночі – вона швидше віддасть перевагу потребам своїм різним чи друзів, ніж своїм.
  • Турбота про інших людей робить людину з синдромом «Венді» щасливішою, але, коли їй не вдається попіклуватися про іншого, вона відчуває смуток. Це викликає в неї залежність.
  • З часом така людина розуміє, що її використовують, то відчуває себе погано. Але вона не може відмовити в допомозі знову, бо боїться перестати бути «корисними» для інших.

Можливо, такого синдрому у вас ще не прослідковується. Але ви вже ж відчуваєте себе дещо зажатими у повсякденному житті.

  • Ви відчуваєте себе, наче на прив’язі, бо мусите розпилюватися на купу обов’язків. Після роботи біжите до дітей, щоб нагодувати, а під вечір до батьків, які потребують допомоги. І так щодня.
  • Ви відчуваєте, що від вас чекають сталевої витримки й постійної посмішки на обличчі. І ви так і поводитесь, щоб нікого не розчарувати.
  • Ніхто не розуміє, що ви жертвуєте собою заради інших. Вони не відчувають вашої втоми й кидають на вас все більше і більше обов’язків. Адже у ваш вільний час вам більше нічого робити, як не виконувати чужі забаганки. 
  • Щовечора ви шкодуєте, що не виділити ні хвилини на себе за цей день. Але розумієте, що й завтра все повториться так само.
  • Перебуваючи у такому темпі тривалий час, ви ризикуєте впасти в депресію. Можливо, ви й встигаєте розпланувати собі день наперед. Але ваше тіло може одного разу здатися.
  • Стрес і сонливість підвищує рівень кортизолу в крові, що негативно відбивається на вашому фізичному здоров’ї. І згодом ви відчуєте себе, наче у в’язниці, в яку самі себе загнали.

Якщо це все про вас, то пора щось змінювати, поки не стало надто пізно. Не відкладайте турботу про себе більше ні на один день.

Тепер ви у центрі всесвіту!

«Коли ви дозволяєте собі те, що заслуговуєте, ви притягує те, що вам дійсно потрібно». Прийміть цю фразу, як істину і відштовхуйтесь від неї у своїй поведінці. Ось декілька шляхів зробити це.

Не переживайте, це не егоїзм, якщо ви відмовляєте, коли не маєте сил допомогти.

Люди чомусь зрівнюють любов і турботу про себе з егоїзмом. Але це не так.

Кожна людина заслуговує на щастя і мусить мати трохи часу на себе. Якщо ви нервуєтесь і втомлюєтесь від того, в якій ситуації опинились, то пора щось змінити. Інакше наслідки можуть перерости у хворобу.

Від пожертви себе рідним та близьким ви нічого не отримаєте. Тому спробуйте навчитися відмовляти тоді, коли відчуваєте, що хочете приділити час собі. 

  • Ви мусите залишатися наодинці й відриватися від метушні щодня. Витратьте вільний час на те, що приносить вам радість і користь.
  • Будьте щирими у своїх бажання. Якщо хтось попросив у вас допомоги, а ви не хочете і не можете допомогти, то скажіть це прямо. Це не егоїзм, це реалізм. Люди не можуть завжди звертатися до вас, коли у них проблеми.

Насолоджуватися тим, що ви дійсно заслужили, і бути вільною

  • Виділіть час на те, щоб познайомитися з собою. Бо лише так ви зможете зрозуміти себе і вибрати правильний життєвий вектор. Лише так у вашому житті з’являться потрібні знайомства і приємні враження. Тому що ви знатимете що робить вас щасливими. Ви цього заслуговуєте.
  • Якщо інші не розуміють, чого ви стоїте, покажіть їм це. Ви не тільки в змозі піклуватися про них, служити їм і любити їх. Ви також можете любити себе і піклуватися про своє власне особистісному зростанні.
  • Якщо інші не розумітимуть, чому ви не біжите на допомогу. поясніть їм, що ви любите цінуєте їх, але так само ви любите і цінуєте себе.

Не зволікайте ні дня. Почніть шукати свої заняття, свої знайомства та свої місця. Тепер ви у центрі всесвіту!

А ви відчуваєте себе у полоні турботи за іншими?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector