17 змін, які відбудуться, коли ви знову почнете поважати себе

Ні, означає – ні, і ви не дозволите нікому намагатися переконувати себе у зворотному. Ви встановите строгі межі і не будете терпіти, якщо хтось намагатиметься їх продавити.

Життя інколи набуває несподіваних оборотів і б’є так сильно, що від колишнього рівня самооцінки залишається лише мокра пляма. Ми починаємо вважати себе буквально ніким і нічим.

Жити з таким ставленням до себе – жахливо. Повернення почуття власної гідності є однією з найважливіших речей, які ви можете зробити для себе. Цей процес може зайняти тривалий час, особливо після того, як життя запропонувало пройти вам через вогонь, воду і мідні труби. Але як тільки ви знову почнете поважати себе, життя зміниться на краще, трансформуються також ваше мислення і дії.

Ось 17 змін, які відбудуться з вами, коли ви почнете поважати себе знову:

1. Ви почнете ставити себе в пріоритет.

Турбота про себе має велике значення. І ви почнете розуміти, наскільки важливо дбати про власні потреби.

2. Перестанете виправдовуватися.

Ви ні перед ким не повинні виправдовуватися за свій спосіб життя. Поки ви не завдаєте нікому шкоди, ви можете продовжувати жити так, як вам хочеться, не чекаючи чийогось схвалення.

3. Приберете негатив зі свого життя.

Негативні люди, негативні дискусії, простір, наповнений негативом – все це речі, від яких вам варто триматися якомога далі. Вам цього не потрібно, і ви не збираєтеся все це терпіти знову і знову.

4. Будете знаходити час для себе.

Вам потрібен час, щоб іноді залишатися наодинці зі своїми думками і своїми потребами.

5. Попрощайтеся з токсичними людьми.

При цьому ви не будете відчувати себе винним за те, що розлучилися з ним. Люди, які тільки висмоктують з вас енергію і цікавляться виключно собою, не заслуговують бути частиною вашого життя.

6. Змініть свій спосіб мислення.

З віком люди змінюються. Замість того, щоб чіплятися за ідеали своєї юності, ви дозволяєте способу мислення змінюватися. І вам все одно, згодні з вами люди чи ні, у вас є власна думка.

7. Перестанете приймати порожні вибачення.

Якщо якась людина вибачається, але не робить нічого, щоб змінити свою поведінку, то ви будете прощати її. Це не справжнє вибачення, і ви не будете прикидатися, що вірите.

8. Почнете говорити «ні», коли будете мати на увазі саме це.

Ні, означає – ні, і ви не дозволите нікому намагатися переконувати себе у зворотному. Ви встановите строгі межі і не будете терпіти, якщо хтось намагатиметься їх продавити.

9. Не будете турбуватися про те, що хтось вас не любить.

Деяким людям ніколи не вийде сподобатися, і це нормально. Якщо ви будете намагатися примусити любити себе всіх навколишніх людей, ви лише втратите час і сили. Тому навіть не варто намагатися цього робити.

10. Почнете займатися деякими речами тому, що вам цього просто хочеться.

Ви будете займатися цікавими речами, будете знаходити себе у творчості, не побоюючись людського осуду. Якщо це робить вас щасливим, то чому ви повинні піклуватися про те, що думають про це інші?

11. Будете одягатися згідно зі своїм смаком.

Навколишні не мають права говорити вам, як ви повинні виглядати. Ви будете носити те, що вам хочеться. Це ж стосується вашого макіяжу і зачіски.

12. Ви, нарешті, забудете про свого колишнього партнера.

Раніше ви часто про нього згадували, але як тільки в вас прокинеться самоповага, ви зрозумієте, що він не вартий вашого часу. Минуле має залишатися в минулому. Ви, зрозумівши це, нарешті, викинете думки про нього з голови.

13. Перестанете вступати в безглузді суперечки.

Деяким людям подобається відчувати те збудження, яке виникає під час суперечки. Але це негативне почуття, основою якого є гнів. Тому тепер ви, зрозумівши, що хтось намагається сперечатися з вами тільки заради самої суперечки, віддаєте перевагу залишатися в стороні.

14. До людей, які вас не поважають, ви будете ставитися аналогічно.

Ви надасте перевагу витрачати свій час на людей, для яких ви дійсно важливі. Якщо хтось не проявляє до вас поваги, на яку ви заслуговуєте, тоді ви, чорт візьми, не будете його слухати тільки через те, що він хоче цього.

15. Будете жити тим життям, яке вам подобається.

Нам дано тільки одне життя. І не має значення, який шлях ви виберете – найбезпечніший або звивистий. Ви будете жити саме так, як вам хочеться.

16. Приймете свої недоліки.

І не тільки приймете, але і полюбите їх. Хто взагалі має право говорити вам, в чому полягають ваші недоліки? Якщо у вас більшій ніс, нижчий зріст або пишніша фігура, ніж у інших людей з оточення, чому ви не повинні любити ці свої особливості?

17. Ви полюбите себе.

Ви самі собі є найкращим другом і не примушуєте інших любити вас. Після стількох років ви навчитеся любити себе беззастережно.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector