Бабуся написала про свої бажання в листі до Діда Мороза, але їх потайки прочитала онучка

– Мамусю, а я бачила, що бабуся вчора писала листа до Діда Мороза. Скажи, а він дійсно існує?

– А де це ти таке бачила?

– Вчора на кухні. Бабуся писала за столом, а я за спиною тихенько підглядала. 

– Цікаво, а що вона там писала?

– Я тобі розповім, але ти мені поясниш, що це означає, бо я не все змогла зрозуміти…

– Гаразд, доню.

– Бабуся писала таке: “Дід Мороз, до тебе пише сімдесяти шестирічна Валя. Вітаю Вас та Снігуроньку з прийдешніми святами! 

Я постійно писала Вам листи від імені дітей чи онуків, але зараз хочеться звернутися напряму і розповісти про свої дві найзаповітніші мрії.

З віком у мене погіршилося здоров’я, але хочеться якомога довше пожити на цьому світі. Можливо, у вас є спеціальні пігулки молодості? Я б їх пила разом із краплями від тиску…

Думаю, що на це вплинув і дефіцит сну. Я багато років лише мріяла про те, щоб нарешті виспатися. Але все ніколи було. У дитинстві книжки до ночі читала, у студентські роки почалися вечірки, а після народження дітей ще сотня нових проблем: то зубки у них ріжуться, то температура піднялася, то животик болить…

Зранку завжди потрібно було рано встати, приготувати усім сніданок, зібрати, вдягнути і самій поспішити на роботу. Коли тут розслаблятися? Добре, що я завжди намагалася бачити у всьому позитив,  а то б давно з розуму зійшла…

І ще є одне прохання. Розумієш, Дід Мороз, я ніколи не бачила чоловічого стриптизу. Може у тебе знайдуться зайві квиточки на шоу? Чи сам станцюєш?

Я з дитинства вірю у твоє існування, тому прийшов час тобі довести, що я не помилялася.

Бувай, Дід Мороз. Чекаю з нетерпінням на звістку від тебе! З повагою, Валентина Сергіївна”.

Мамо, поясни, що таке стриптиз? Нащо він бабусі і де нам його дістати? Можливо, ми зможемо подарувати його?

– Доню, ми їй подаруємо те, що вона хоче. Тільки ти нікому більше про цей лист не розповідай, гаразд?

– Добре, але що таке стриптиз?

– Це таке шоу для дорослих. Пам’ятаєш, як ти ходила з бабусею на спектакль? Там “Золотий ключик” показували, а в цьому шоу трошки інший сюжет. Колись і ти про нього дізнаєшся, а зараз ні слова, домовилися?

– Добре. 

Люба дивилася на доньку і з усмішкою на обличчі думала про те, яка ж у них бабуся. Головне, щоб дідусь не дізнався про це, бо у нього інфаркт трапиться. Зате буде про що з подругами завтра на роботі поговорити. Стриптизу їй захотілося на старості літ. Мабуть, варто батьків на море відвезти, щоб вони помилувалися іншими людьми на пляжі. Ха!

А як би ви відреагували на такий лист до Діда Мороза?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector