Вибачте, що не виправдала ваших очікувань!

Це сталося абсолютно випадково. Чоловік сидів за комп’ютером, коли раптово на дворі спрацювала сигналізація від машини. Він кинувся розбиратися, в чому справа. Дружина тим часом наводила в домі порядок. Вона витирала пилюку на робочому столі і краємо ока помітила, як на екрані засвітилося повідомлення зі словом “кохана”.

Взагалі Ярослава ніколи не втручалася в особисте життя чоловіка і зараз їй було соромно дивитися на його листування. Зрештою, він міг просто комусь писати про неї або оспівувати оди улюбленій ковбасі. Однак цікавість жінки взяла верх і вона вирішила поглянути, в чому справа. 

Виявилося, що переписка була на сайті знайомств. Її чоловік писав якійсь рудій кралі про те, як він за нею сумує і що з нетерпінням чекає їхньої чергової зустрічі. У відповідь незнайомка надсилала такі ж теплі слова.

На екрані висвітлилося нове повідомлення: “Ведмедику, чому ти не відповідаєш мені? Куди ти пропав?”. Звісно, він же не попередив коханку про сигналізацію. Зате дружині сказав ще декілька днів тому, що у нього завтра на роботі важлива конференція. Тепер Ярославі стало зрозуміло, на яку це невідкладну подію вона прала костюм і прасувала сорочку.

Зрештою чоловік повернувся у квартиру, обурюючись на дрібних хуліганів. Через ці емоції він навіть не помітив, що подумки його дружина була десь дуже далеко. З такими емоціями подружжя вляглося спати. Ярослава вирішила, що їй не потрібно гарячкувати. Зранку вона хотіла ще раз подумати, як їй вчинити в цій ситуації.

Наступного дня чоловік пішов на роботу. Дружина, прокинувшись, знову взялася до прибирання. Вона усю свою злість зганяла на ганчірці, якою ретельно терла плитку у ванній. Обідом бабуся мала привезти сина, який гостював у неї на вихідних. З голови Ярослави все ніяк не йшло одне питання.

Звісно, її життя було зруйнованим. Вона аналізувала поведінку свого чоловіка і знаходила все більше нових фактів, на які раніше не звертала увагу.

Жінка розуміла, що не зможе пробачити зраду. Жодні аргументи, пояснення чи вибачення не змінять її думку. Навіть якщо з часом її біль вщухне, то забути про цей вчинок вона все одно не зможе.

З іншого боку, у неї був дворічний син. В садочок він піде лише через рік, тому на роботу Ярослава піти не могла. Сідати на шию батькам з малою дитиною також не варіант. Можливо, вимагати аліменти від батька?

Розлучення неминуче, але чи потрібно це рішення приймати просто зараз? Можна трохи зачекати і підібрати для цього влучну мить…

Ярослава вирішила, що буде продовжувати жити так, як раніше. Вона прибирала, готувала і прасувала сорочки. Дружина навіть сміялася з жартів чоловіка, коли той згадував про її існування.

Та в інтимному плані все змінилося. Жінці було бридко мати будь-які стосунки зі зрадником. Вона знаходила сотні відмовок, щоб цього уникнути. Натомість чоловік і не наполягав. Навпаки, він став якимось щасливішим. Кілька разів навіть приніс додому квіти. Ярослава лише приймала його знаки уваги і вдавала, ніби вірить у всі казки про пізні наради і відрядження. 

Як тільки сина взяли в садочок, жінка одразу повернулася на роботу і подала документи на розлучення. Такий вчинок шокував чоловіка, адже він навіть не підозрював, що дружина знає правду про його таємне життя. А коли він дізнався про план Ярослави, то звинуватив її в меркантильності.

– Вирішила використати мене? Сиділа на моїй шиї поки було вигідно, а тепер ось як заспівала? Усі ви жінки продажні! – обурювався чоловік.

Друзі також відвернулися від жінки. Навіть матір не розуміла вчинку своєї доньки:

– Якщо ти хотіла розлучитися, то потрібно було зробити це одразу, – дорікала вона.

– Вибачте, що не виправдала ваших очікувань, – всім однаково відповідала Ярослава. Про своє рішення вона абсолютно не шкодувала.

А що ви думаєте про вчинок жінки? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector