Навіщо потрібні стосунки, в яких ми тільки те й робимо, що чекаємо

Кому потрібні стосунки, сповнені переживань, очікувань, страждань і розчарувань? Коли ти намагаєшся знайти бодай одну причину, щоб переконати себе в тому, що всі зусилля недаремні…

“Я сьогодні так втомився, тому краще перенести нашу зустріч на завтра. Гаразд?” – запитує хлопець в метро, тримаю палець на кнопці “завершити виклик”. 

“То мені легко на тебе чекати три роки, а ти навіть хвилини для мене не знайдеш?” – відчайдушно кричала дівчина з того боку телефонної трубки.

У відповідь на це хлопець лише закотив очі і заховав телефон глибоко в кишеню куртки. 

Погодьтеся, що не легко постійно чекати на щось. У сучасному світі люди цінують свій час і намагаються його максимально оптимізувати. Навіщо йти в магазин, якщо можна замовити доставку продуктів додому? Навіщо стояти в черзі, якщо квитки на фільм можна придбати онлайн? Навіщо витрачати час на шопінг, якщо в інтернеті все можна обрати в декілька кліків. Всі хочуть жити у своє задоволення.

Та чомусь на особистому фронті жінки не дотримуються цього правила. Їм здається, що це так романтично і героїчно чекати на чоловіка. Інколи це триває місяцями чи навіть роками. Проте звідки ми його чекаємо, з якої такої війни?

Пояснень знайдеться багато. 

Причина може бути в кризі середнього віку чи матеріальному неблагополуччі. Або стільки справ навалилося в один момент! Чи інших непередбачуваних обставин. А вам нічого не залишається, окрім як увійти у становище чоловіка і проявити розуміння. 

Він зникає без пояснень, а в один прекрасний момент пише повідомлення: “Скучала?”. Звісно, скучала. Кілька теплих слів і все закрутилося спочатку. У нього ж був складний період. З ким не буває? А тепер він тут. Та чи надовго?  

Поки твій світ крутиться навколо нього, він навіть не готовий почекати на тебе десять хвилин, якщо ти спізнюєшся. На це немає часу і взагалі потрібно бути відповідальнішою. 

І ви погоджуєтеся, що провинилися. Потім далі чекаєте на повідомлення чи дзвінок. Думаєте, чи все зробили правильно? Чи не образили його своєю поведінкою? Чи він залишився задоволеним після вашої зустрічі? Наважуєтеся написати першою і щохвилини перевіряєте, чи прочитав він смс?

Тим часом у вас не може бути жодних планів, адже раптом він зателефонує і запросить на побачення? І взагалі у вашій голові йдуть постійні роздуми про те, ким же ви є один для одного і що між вами? Це почуття чи секс по дружбі? Це серйозно чи тимчасово?

А він лише продовжує твердити: “Я нічого не хочу змінювати, бо мене все влаштовує” або “Хіба я тобі щось обіцяв?”. І ці слова абсолютно істинні. Адже ми самі обираємо цей шлях і вплутуємося у такі відносини. Кохання ж неможливе без страждань, правда?

Згадайте, яка атмосфера панує в залі очікування? Навіть у найбільш просторому і комфортному. Усі люди в напруженому стані. Вони намагаються відволіктися читанням книг, переглядом фільмів чи короткочасним сном. Однак ніщо не допомагає розслабитися, а час немов застигає. Кожна секунда тягнеться цілу  вічність.

Стосунки, в яких ми постійно когось чекаємо, можна порівняти із залом очікування. З нього є лише два виходи:

1. Не чекати. А жити для себе. Сфокусуватися на власних інтересах, захопленнях, роботі. Подорожувати, вивчати світ, ходити на танці чи проводити час з друзями. А він нехай телефонує, коли заманеться. Можливо, вам вийде домовитися про зустріч. 

2. Не чекати. І викинути його зі свого життя назавжди. Забути і залишити в минулому. Навіщо вам витрачати час на людину, яка не може відповісти взаємністю?

Повірте, що правильні люди з’являться у вашому житті в потрібний момент і ніколи не змусять чекати.

А ви згідні з цією думкою?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector