Багаті жадібні свекри не пускають дітей жити в одну зі своїх квартир

Молоді пари не завжди можуть впоратися зі всіма труднощами, які чекають на них в дорослому самостійному житті. Саме тому їм часто доводиться шукати розраду, підтримку і допомогу у своїх рідних. Це велике щастя, якщо батьки готові поставити на ноги своїх навіть дорослих дітей. 

“Хочу розповісти вам про нашу сімейну ситуацію, адже, на мою думку, мої свекри поводяться дуже дивно. Батьки чоловіка заможні люди, але вони не хочуть допомагати синові, мовляв, Антон повинен всього досягти самостійно.

Можливо, це б не викликало в мене стільки запитань і обурення, якби вони також здобули все самі. Проте на старті вони також мали непогану допомогу у вигляді сімейного спадку. Не спорю, що мені вони нічого не винні. І похвально, що вони хочуть виховати відповідального сина. Проте внуків могли б і пожаліти.

У нас з чоловіком троє дітей. Ми разом живемо на орендованій квартирі. І це зовсім не легко переїжджати з одного місця на інше. А наша зарплатня йде на оплату винайманого житла, комуналку, їжу та одяг. Заощаджувати дуже важко. А щоб назбирати якусь значну суму потрібно кілька років. 

Натомість у свекрів є дві квартири. Там зараз ніхто не живе. Чужих людей вони бояться туди впускати, адже переживають за свій дорогий ремонт. Очевидно він їм навіть важливіший, ніж рідний син та онуки.

Коли я одного разу натякнула свекрусі  на те, що ми були б раді мати власний куточок, то у відповідь почула докори, мовляв, нічого було так рано одружуватися і дітей народжувати. Спочатку потрібно думати про кар’єру та матеріальне забезпечення, а тоді про сім’ю. 

Виходить, що ми самі винні у всіх своїх негараздах. Хоча я не знаю, коли б я мала народжувати дітей, якщо перший малюк у нас з’явився лише у 28 років.

На жаль, мої батьки нічим не можуть нам допомогти. Вони самі живуть в селі і ледве зводять кінці з кінцями. А свекрам ніби байдуже на ті умови, в яких доводиться виживати їхнім онукам.

Мені не хочеться псувати стосунки з батьками чоловіка. Проте я не розумію, на що вони розраховують? Жити у трьох квартирах одночасно також не будуть. А на старості літ захочуть, щоб ми з Антоном їм допомагали. Але хіба буде в мене бажання це робити?” – розповідає Олександра.

Грошові питання завжди стають на шляху взаєморозуміння в сім’ї. Ситуації бувають різними, тому не дивно, якщо батьки не можуть допомогти своїм дітям. Більше питань виникає, коли можуть, але не хочуть. 

А на вашу думку, чи повинна невістка чекати допомоги від свекрів?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: