Зрада чоловіка, що повернувся із заробітків у сусіднє село, а не додому

Ольга, дізнавшись про зраду свого чоловіка, не змогла знайти в серці місце для прощення. Про розгульний спосіб життя їй розповіли сторонні люди. Найгіршим є те, що чоловік повернувся із заробітків ще місяць тому, але увесь цей час він провів разом з коханкою в сусідньому селі. Очевидно додому він не поспішає. 

“Вже пройшов місяць з того часу, як мені стало відомо, що Олексій повернувся з Німеччини. Про це мені розповіли його напарники. Один з них п’ять років тому запропонував моєму чоловікові вільне місце. Від тоді він їздив на заробітки. Я раділа такому рішенню, адже грошей нам завжди  невистачало. Нарешті з’явилася можливість купити авто і зробити ремонт в домі. 

Олексій регулярно передавав мені гроші, а час від часу сам з радістю приїжджав додому. Кожного разу я намагалася огорнути його максимальною турботою, любов’ю і увагою. Як хорошій дружині мені хотілося забезпечити чоловікові гідний відпочинок, хоча у мене було повно справ, пов’язаних з вихованням дітей та домашнім побутом. 

Та через два роки наші взаємини погіршилися. Олексій все рідше телефонував і зовсім не цікавився, як у мене справи чи як почуваються діти. Хоча я завжди говорила йому приємні слова про те як сумую і як ціную його.

Протягом останніх місяців Олексій зовсім перестав виходити на зв’язок. Коли я писала йому, то у відповідь отримувала багато виправдань, які зводилися до того, що він ще не може приїхати. Грошей також стало менше, тому нічого було відправляти додому. А нещодавно він заявив, що сам повідомить про свій приїзд. 

Лише від його друзів я дізналася про те, що Олексій насправді живе з іншою жінкою. Вони разом працювали в Німеччині і разом звідти повернулися. 

Мені боляче усвідомлювати той факт, що чоловік міг так вчинити зі мною і з нашими дітьми. Він буквально покинув нас без зайвих слів. Хіба ми не заслужили пояснень і правди? Так принизливо дізнаватися таку інформацію від сторонніх людей. Не знаю, як поводитися в такій ситуації”.

У житті буває різне. Багато подій зовсім неприємні. Ользі залишається лише зосередитися на собі та власних дітях. Адже навряд чи їхні стосунки з чоловіком можна буде відновити. Тим паче, що він не збирається поки що повертатися в сім’ю. 

А що б ви могли порадити жінці?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: