Батько не захотів близнюків і вигнав жінку з малюками на вулицю

– Ну що ж, донечко, якщо ти змогла народити дітей, то зможеш їх і житлом забезпечити, – як відрізала мама і кинула слухавку. Молода Оксана стояла розгублена з двома близнюками-немовлятами на руках одна посеред вулиці.

Ми прожили з чоловіком Сергієм щасливі пару років сімейного життя до тих пір поки я не завагітніла. Ми були не проти дитини, але річ у тому, що на УЗД виявилося, що в нас буде двійня. Я не була здивована такій новині, оскільки це не дивно, судячи з моєї генетики. А от мого чоловіка звістка про двох немовлят засмутила. З цього часу наша сімейна ідилія почала рушитися. 

За пару місяців після нашого знайомства, чоловік запропонував мені переїхати до нього, щоб жити разом. Я, як то кажуть, «прийшла на все готове». Тому претендувати на розподіл майна не мала ніякого морального права. За місяць до народження малюків, мій чоловік почав пропадати. Він відверто демонстрував, що в нього появилася коханка, наче виживав мене з дому. Я б і сама пішла, але не знала куди дітися в положені.

Коли прийшов час і мене поклали на збереження, як дізналася, від сусідки Тані, що у нашій квартирі вже живе інша жінка. За іронією долі цією жінкою виявилися моя найкраща подруга Катерина. Я навіть уявити собі такого не могла. Мені було так гірко, але трималась, тому що в мені билося два маленьких сердечка.

Я довго не вірила, що чоловік так зі мною вчинив. Шукала йому виправдання і чекала його в палаті. Але за весь цей час він ні разу не прийшов провідати мене. Він не дзвонив, не писав, і відповідав на мої дзвінки. Тоді то я зрозуміла, що це все справді сталося зі мною і мені стало дуже страшно. Я переживала, що залишусь з двома малюками на руках без чоловіка і квартири.

У мене не було навіть грошей на таксі, не те що орендовану квартиру. Єдине що мені залишалося – подзвонити мамі. І ось що вона мені сказала:

– Ну що ж, донечко, якщо ти змогла народити дітей, то зможеш їх і житлом забезпечити.

Я не могла повірити в те, що почула! Рідна мама також залишила мене в такій важкій ситуації! Це те, чого я точно не очікувала! 

Я навіть уявити не могла, що в цій ситуації, коли близькі люди відмовилися від мене і зрадили мене, на допомогу прийшла сусідка. Тетяна приїхала на виписку і відвезла нас додому. Вона виділила нам з малюками цілу кімнату у своїй квартири.

Я не можу зрозуміти чому, але Сергій не хотів виділити час, щоб віддати мені ті речі, які я підготувала малюкам. Я купила все найнеобхідніше на секондах.

Я влаштувалася на дві роботи: писала курсові на замовлення ночами та доглядала вдень з сусідською донькою.

Через два роки я віддала малюків у ясла та офіційно працевлаштувалась. Таня тепер моя найкраща подруга. Вона ближча мені тепер навіть, ніж мама.

До речі, з мамою я дотепер не спілкуюся. Вона не спішить відновити зі мною зв’язок, а я й не чекаю цього.

Моїм малюкам вже по 6 років. Вона жодного разу не бачила свого татуся. Але я цьому лише рада. Я б не хотіла, щоб вони мали щось спільне з цим зрадником. Я сама виховаю їх справжніми чоловіками!

А у вашому житті були зрадники?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector