Чоловік не стерпів безладу в домі і пішов від дружини. Однак він не розумів – їй теж важко справлятись з усіма обов’язками

Чоловік вирішив не терпіти і сказав дружині все, що думає:

– Я не збираюсь більше тут жити. Поїду до батьків. А тобі залишу час на роздуми. Мені набрид постійний безлад в домі, гора немитої посуд, брудний одяг, засохла їжа на підлозі. Я втомився від цього.

Він зібрав речі і пішов. А Світлана залишилась сама з двохрічною дитиною.

Варто відзначити, що господиня вона дійсно ніяка. До народження доньки вони з Павлом прибирались вдвох на вихідних і тоді все було супер. Проте зараз все змінилось в гіршу сторону.

Коли вони були двоє все було значно простіше. А коли з’явилось немовля в однокімнатній квартирі і яблуку ніде впасти. Дитяча коляска, візок, триколісний велосипед, одяг – все це додавало зайвого гармидеру. Світлана не встигала прати і складати речі донечки, вони постійно валялись брудні.

Раніше між подружжям була пристрасть, вони кохали один одного, бажання горіло між ними. А тепер тільки постійні скандали.

Дочка у низ була непосидюча, за нею треба дивитись , не спускаючи очей. То в шафу залізе і повитягує усі речі, то на кухні з холодильника продукти стягне. От і виходило, що Світлана весь час за нею приглядала, а чоловіку набридло допомагати їй з прибиранням

– І так тягну всю сім’ю, мені ще гроші потрібно заробляти, ти не забула? – казав чоловік.

А Світлана образилась на нього. Вона і так намагалась переступити через себе. Робила багато речей, за які колись би і навіть не взялась. А чоловік цього не бачить і не цінує. Він не розуміє, що з дитиною сидіти теж важко. А ще й поєднувати готування і прибирання в домі кожного дня нереально.

Як тепер бути далі Світлана не знає..

Що б ви порадили дівчині?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector