Чоловік змусив мене знайти коханця, а потім пожалів про це

Ми одружилися з чоловіком 10 років тому: він – по зальоту, а я – через кохання. Звісно, стосунки в нас завжди були трохи натягнутими. Але останнім часом, я взагалі перестала отримувати від нього турботу, тому завела собі коханця. Якось ми говорили та він сказав: “Думаєш, я Карлсона твого не знаю нічого?”. І тут я впала.

Мій чоловік служить в розвідці, тому часто не буває вдома. Його може днями не бути вдома. Хоча я пояснювала йому, що мені бракує чоловічої уваги, все, як горохом об стіну. Від безвиході я вирішила завести собі коханця. Але тоді я ще не знала, що нові емоції та враження мені подарує не він, а, все ж таки, мій чоловік.

Мій коханець був красивим і забезпеченим. Я особливо не потребувала нічого, крім крапельки тепла та уваги, але він засипав мене подарунками. Не спішіть мене засуджувати. Зради в нашій сім’ї почав мій чоловік. В нього протягом цих 10 років було безліч коханок. Я про все це знала, він і не намагався приховувати. Але я мовчала.

Мій чоловік зразу ж зрозумів, що в мене є коханець. Але він також мовчав, бо не мав до того ніякого інтересу. Наш шлюб тримався лише через сина. Згодом, коли все стало більш, ніж зрозуміло, я почала приносити подарунки додому. серед них було багато тих, які Антон (мій коханець) передав сину. Одного вечора, в прекрасному ресторані Антон встав на коліно і зробив мені пропозицію. З огляду на те, що чоловік мене не любить і не забезпечує, я навіть не вагалась з відповіддю.

Прийшла додому з наміром повідомити чоловікові про розлучення. Антон купив в подарунок моєму синові, величезний набір «Lego». Ось з ним в оберемок я й увійшла в кімнату.

Я йшла додому, плануючи як скажу чоловікові про розлучення. Антон купив синові велику коробку конструктора «Lego». І я увійшла з ним до кімнати.

– Сергійку – поставила я коробку біля сина – Лише подивись який подарунок тобі передали! 

– А хто передав? – запитав син.  А я й не зорієнтувалася що сказати. По телевізору йшов мультик про Карлсона. От я і кажу. –  Карлсон передав.

Цю розмову почув мій чоловік. Він якраз читав щось на планшеті. Не підіймаючи очей, він сказав мені. – Думаєш я про Карлсона твого не знаю нічого? Карлов Антон Володимирович, номера – 777. А от пропелера в нього нема, лише білий форд. Ну нічого, й без пропелера літав свого часу.

І тут я впала – То ти стежив за мною увесь цей час?! – питаю.

– Не увесь. – спокійно відповів чоловік – Але ти мусиш знати, він вкрав 30 автомобілів. І зараз, здається, взявся за старе. Хех, Карлсон. От цікаво, він тебе ще не просив забігти до мене на роботу і щось пошукати в комп’ютерах?

Я не вірила в почуте…

– Заглянь у верхню шухляду – таким же безтурботним голосом сказав чоловік. Я заглянула, а там – ключі від  «форда». – Сподіваюсь, тобі сподобається. – Але Карлсона свого забудь, домовилися? О, і про зарплату мою ще пів року.

– Домовилися – я не могла стримати посмішки – Будеш вечеряти?

– Ні, візьми цукерки й шампанське з холодильника, обмиємо машину і поговоримо про нас.

А ви могли б пробачити зраду?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector