Ви знаєте, що відбувається, коли ви спите на лівому боці?

Сон – це наша зарядка, тому він має бути максимально комфортним. Адже, прокинувшись, організм потребує достатньо енергії, щоб ми могли вийти у світ і влитися в його темп протягом дня.

Саме тому, коли наш сон неповноцінний, або неправильний, ми відчуваємо апатію. Ми стомлені та не готові до сьогоднішніх перегонів, які приготувало нам бурхливе місто. Виконуючи свої обов’язки, ми дратуємось, а тривале перебування в такому стані віднімає у нас здоров’я.

Є один секрет, якими володіли ще древні буддійські монахи, але ми чомусь рідко про нього чуємо. Здоровий сон – це сон на лівому боці.

Це наче якась надумана вигадка, чи не так? Але вона має багато аргументів.

  • Потрібно розуміти, що сторони нашого тіла не дзеркальні. Наприклад, візьмімо лише той факт, що ліва сторона є владною в лімфатичній системі людини. Тобто, лімфі легше стікати, коли ви лижете на лівому боці. А при стіканні вона збагачує організм білками, метаболітами та глюкозою.
  • До того ж, лежачи на лівій стороні, ви сприяєте роботі травлення після приймання їжі та розвантажуєте свій шлунок. 
  • Сон на лівому боці допоможе вам ефективніше позбутися токсинів.Токсини викидаються з ілеоцекального клапану тонкого кишківника по правому боці аж до початку товстого кишківника. А товстий кишківник вже спускається до лівого боку. Тобто лежачи на лівому боці, ви не перешкоджаєте звичайному руху токсинів, за яким вони покидають ваш організм.
  • Коли ви засинаєте на лівому плечі, ви допомагаєте своєму серцю качати кров. Річ у тому, що понад 80% вашого серця знаходиться зліва. Аорта, яка найпотужніше транспортує кров по тіло виходить з серця, тече по лівій стороні вниз. Тобто таким чином, ви не перешкоджаєте роботі аорти.
  • Завдяки правильній роботі організму, ви прокидатиметесь з гарним настроєм та бадьорістю. Здоровий сон, безсумнівно, допоможе вам покращити якість вашого життя. 

Спробуйте зауважити на якому боці ви ляжете спати сьогодні ввечері. І, коли прокинетесь зранку, зауважте, чи не краще ви сьогодні себе почуваєте.

А як ви найчастіше засинаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector