Чому акули бояться дельфінів?

Якщо вони не чіпають людей, а навіть, навпаки, завжди їм допомагають, це не означає, що дельфіни м’які нешкідливі істоти. Вони прекрасно вміють, і оборонятися і нападати.

Попри те, що акула є одним із найстрашніших хижаків, і у неї є свої страхи. 

Дельфіни є їхніми затятими ворогами. Але чому акули їх бояться, якщо часто мають переваги в розмірах?

Є версія, яка говорить про те, що хижаки, намагаючись вберегти своє життя, уникають зустрічей з дельфінами.

Люди не до кінця вивчили можливості мозкової діяльності дельфінів, але однозначно можна сказати, що це достатньо розумні створіння, які живуть зграями. 

Вони можуть вдарити акулу своїм носом на великій швидкості. Їхня ціль — найбільш уразливі місця: черево або зябра. Такий удар може призвести до смерті акули. Дельфіни одразу атакують агресивного хижака. Єдине, щоб може зберегти акулі життя — втеча. Цю війну помітили досить давно. Зараз акули все рідше нападають на людей, якщо неподалік є дельфіни. Також є випадки, коли від носів цих тварин страждали й морські свині. Хоча дельфіни не є кровожерливими за своєю сутністю.

Варто сказати про їхнє ставлення до людей. Адже вони приходять на допомогу не лише тоді, коли поруч загрожують хижаки, але й тоді, коли людина тоне в морі. 

Випадок з реального життя: чотирьох плавців неподалік Нової Зеландії оточила група дельфінів, яка не випускала їх.

Та коли одному чоловікові все ж вдалося прорватися, то за периметром кола він побачив триметрову акулу. Дельфіни годину супроводжували плавців, поки ті не добралися до мілководдя.

Таких історій чимало. Дельфіни часто приходять на допомогу людям, які потрапили в біду, перебуваючи у водоймі.

А ви раніше знали про цей факт?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: