Коли приїхала свекруха з Італії і почала жити з нами, наш шлюб почав руйнуватися

Я не була знайома з мамою мого коханого до весілля, оскільки вона була на заробітках за кордоном. Після одруження ми почали жити з чоловіком разом у квартирі, яка належала його матері. Наші стосунки були прекрасними. Але, коли приїхала свекруха і почала жити з нами, наш шлюб почав руйнуватися.

Мама Стаса вже давно поїхала на заробітки в Італію. Я не була знайома зі свекрухою до весілля, але чоловік мені інколи розповідав про неї. Ну що, мама, як мама: радіє за сина, передає посилки й схвалює наше одруження. Мені цілком вистачало.

На самому весіллі, я вперше її зустріла. Все було за класикою жанру: привітала, побажала щастя, поплакала і кричала “Гірко!” разом зі всіма. А далі знов вернулася в Італію. Ми з чоловіком почали жити у квартирі, яка належала його мамі. І, майже, не сварилися, могли лише посперечатися за дурниці.

Та одного дня мама Стаса заявила, що повертається додому. Зрозуміло, що жити вона зібралася у своїй квартирі, а тобто ми почали жити разом троє.

Свекруха почала поводити саме так, як про це говорять легенди: “Хто крайній? Невістка!”. Я не хочу себе похвалити, але, попри те, що працюю щодня, я все ж підтримую чистоту вдома і завжди залишаю щось смачненьке на плиті.

А от у свекрухи тепер курорт. Вона бігає хіба що від салону до салону:манікюр, педикюр, процедури омолодження. Я не рахую її гроші, але річ у тому, що від зайвого часу і великих заощаджень, свекруха почала поводитися так, наче я її служанка. Вона мене постійно критикує. Їй все несмачно, негарно і нечисто.

Я не дозволяла так з собою поводитися рідним батькам, а тут чужа жінка, якій я постійно готую, і за якою постійно прибираю, так мене принижує. Вчора мені накипіло. Я прийшла додому раніше всіх і вирішила зліпити вареники з вишнями. В мене був такий хороший настрій, знаючи як їх любить мій чоловік. Але він їх таки не скоштував. Бо прийшла свекруха і насварила мене за те, що я залишила кістку у вишні.

Мені увірвався терпець і я висловила їй все, що думала. Сказала, що більше не готуватиму, нехай сама готує і годує себе і свого сина, якщо я така погана господиня. Вареники я демонстративно викинула..

Тепер нехай покаже мені як вона господиня. Важко їй буде виділити час на кухню між своїми салонами. Найбільше шкода чоловіка, він вчора ліг без вечері, а сьогодні пішов на роботу без сніданку.

Але я не знаю як ще пояснити свекрусі, що вона не може втручатися і руйнувати нашу сім’ю. Важко говорити з людиною на рівних, коли знаходишся на її території?

А вам колись дорікала свекруха?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector